darkBOT > Minecraft Sunucuları İçin Discord Botu

MrBat01

Altın madencisi
darkBOT > Minecraft Sunucuları İçin Discord Botu
Selamlar herkese bugün sunucusunu sadece Minecraft ile kısıtlamayıp diğer platformlardan da erişebilir yapmak isteyen sunucu sahiplerine sesleniyoruz. Doğru yere geldiniz!

Nedir bu darkBOT?
darkBOT skript altyapısını kullanan ve bazı addonlardan(skript'i geliştirmek için üstüne eklenti) güç alan bir sistem. Bu bot sayesinde sunucu bilgilerinizi, oyuncularınızın bilgilerini ve benzeri şeyleri Discord uygulaması üzerinden, KENDİ SUNUCUNUZA AİT BOTUN yardımıyla görebileceksiniz.

Şimdi gelelim kendi sunucunuza ait bot nedir ve kurulumu nasıl yapılır?
darkBOT'un tanıtımını yaparken kendi oluşturduğum bot üzerinden tanıtım yaptım, tabii ki siz bu botu kullanmayacaksınız. Discord'un altyapısı bize kendimize ait bot oluşturmamıza imkan tanıyor. discord'un sitesi/developers/applications/ sitesinden kendinize ait bir bot oluşturabiliyorsunuz fakat bu botu çalıştıracak bir sistem olmadığı sürece tabii ki bot bir işe yaramıyor. Sizde darkBOT'u satın alırsanız kendiniz istediğiniz isimde, ve profil fotoğrafında bir bot oluşturacaksınız. Kurulumunda tabii ki destek veriyorum.
Ardından botunuza ait olan önemli bir token kodu var. Bu kod'u satın aldığınız sistemdeki token kısmına yerleştirdiğinizde ve minecraft sunucunuzu açınca yani skript çalışınca bu bot açılacak tabii ki bundan önce botu sunucunuzun Discord sunucusuna davet edeceğiz. Artık sizinde sunucunuza büyük bir fark katan bir Discord Botunuz var.

darkBOT özellikleri;
  • Sunucu dostu, performans tasarrufu olabileceği en üst seviyede.
  • Kolay ayar yapma. (Kod'un en üst kısmında sistemle ilgili her şeyi kolayca ayarlayabileceğiniz bir ayar bölümü bulunuyor.)
  • Çoklu yönetici desteği.
  • Sunucuya ait bilgileri görüntüleme komutu !sunucu (Sunucu adınız, sunucu adresiniz, sunucudaki aktif kişilerin listesi, sunucu aktif oyuncu sayısı, sunucu resminize ait bir yer)
  • Oyuncu bilgilerini görüntüleme komutu !oyuncu <oyuncuismi> (Oyuncu durumu, oyuncu bakiyesi, öldürme/ölüm durumu)
  • Üyeler kısmında oyna.sunucuismi.com gibi oynuyor kısmı.
ÖNEMLİ: !sunucu ve !oyuncu kısmına daha fazla bilgi(klan ismi vb.) ücretli, ücretsiz şekilde eklenilebilir. Ayrıca daha fazla komut ekleme de yapabiliriz. (!sunucukuralları vb.)

darkBOT görseller;
Spoyler: Oynuyor kısımı
Spoyler: !sunucu komutu
Spoyler: !oyuncu <oyuncuismi> komutu
Spoyler: !oyuncu yazınca eğer oyuncu sunucuya girmediyse;

ÖDEME VE İLETİŞİM

darkBOT fiyatı: 0₺ (Fiyatta duruma göre arttırma, azaltma olabilir.)

Satın almak için;
Discord üzerinden 么 Olimpusˣ 🐟#3920hesabımdan veya buraya tıklayarak discord sunucuma gelip bana ulaşabilirsiniz.
Forum üzerinden özel mesajdan bana ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İyi günler, iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

Wah

Elmas madencisi
Fena değil aynı zamanda işe yarar da değil

Birkan

Elmas madencisi
Fena degil ama daha yararlı birşey yapabilirdin