Decimation Modlu Sunucumuza Yetkili Alımları Başlamıştır.

FakeGazor

Oduncu
Katılım
26 Eki 2019
Mesajlar
1
Beğeni
0
Puanları
10
2231

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar,Uzun süredir planladığım ancak hayata geçirmediğim bir sunucu ile karşınızdayım. Decimation adında bir modlu sunucu kurmayı planlıyorum. Lakin büyük bir "Open World" haritasıda yanında yapmam lazım. Bu yüzden alttaki şartları sağlayacak elemanlara ihtiyacım var:

1- Yaşınız en az 15 olmalıdır.
2- WorldEdit veya VoxelSniper bilginiz olmalı (VoxelSniper zorunlu değil).
3- En az oyuna 2GB Ram verebilen ve GT950 Üstü Ekran kartı olan,
4- Yaratıcı ve konuya uygun build yapabilecek elemanlar arıyoruz.
5- Modu kurabilecek arkadaşlar.

Decimation Nedir ?

Şimdi bu konuya açıklık getirelim. Decimation bir Zombi Hayatta Kalma Rol Yapma Oyunudur. Kısaca RPG. Oyundaki büyük bir haritadaki SafeZone adlı bir bölgede doğuyorsunuz. Size belli başlı eşyalar oyunun girişinde veriliyor. Sizde etraftaki hemen hemen her şey ile etkileşime geçerek loot yapıyorsunuz! Yaptığınız loot ile hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Buldunuz eşyaları haritada dağılmış olan Tüccarlara satabilirsiniz.
Oyunda klanlaşma vardır. İsterseniz iyi kalpli bir ekip olup insanları zombi salgınından koruyabilir ya da kötü bir klan olup herkese saldırabilirsiniz. Her şey sizin elinizde. Oyunda klanların ele geçirebileceği belli başlı küçük bölgeler var. Bu bölgelerde loot oranı diğer bölgelere göre daha iyidir. Bu bölgeler klanlar tarafından ele geçilinebilir! Sizde olan bölgeler her 10 dakikada 10 Caps (Oyun para birimi) verir.
İyi de caps nedir ? Caps zombilerden düşen ya da bulduğunuz eşyaları satarak kazanılan para birimidir. Bunlar ile yeni silahlar alabilir ya da klan oluşturabilirsiniz. Zombilerden lootlanması zor olan bu para silah satarak daha kolay kazanılıyor.
Oyun süresi uzundur. Haritada bir sürü bölge vardır. Kısaca oyunu Open World olarak düşünebilirsiniz! Her yere özgürce gidebilirsiniz!
DarkZone. Oyunda bulunan kara bölgelerdir. Bu bölgelere drop düşer ve çok iyi eşyalar çıkabilir. Bu bölgelerde zombiler ve tuzaklar fazladır. Etraftaki diğer insanlarda sizi öldürebilir.
Oyundaki taktiksel savaşlar fazladır. Eğilme , yere yatma ve emojiler ile takımınızı yönetebilirsiniz. tabii ki diğer insanlar ile sesli sohbet bile edebilirsiniz. Sis bombası , flash bombası , sinyal bombaları -yerinizi belli eder- gibi bir sürü taktiksel alet içerir.

Diğer yetkili alımları için lütfen discord üzerinden iletişime geçiniz:

Discord Adresim:
System.out.println("HeyWorld");#4796
 
Üst