Discord Üye Boost - Sunucun İçin En İyisi

PlueTaha

Demir madencisi

Merhabalar, Ben PlueTaHa siteye yeni satıcı olarak gelmiş bulunuyorum. Oluşturduğum konu sizlerin yararına olacaktır. Sunucunuza satın aldığınız paket doğrultusunda üyeler gönderilir. Üyelerimizin ismi türkçe, ve diğer diller olmak üzere rastgele bir şekilde belirlenmiştir. Hesaplar çevrimdışı ve resimsizdir. Benden temin ederseniz bazen %10'luk bir kısmını resimli yapabilirim. Üyeler sunucunuzdan kesinlikle çıkmaz, illegal bir durum söz konusu değildir. Çoklu satın alımlarda indirim bulunmaktadır. İsterseniz discorddan ekleyip örnek sunucuları göstermemi isteyebilirsiniz. Şimdi uzatmadan paketlerimize geçelim;

PAKETLER;

Discord 250 Üye Boost : 15 TL
Discord 500 Üye Boost : 30 TL
Discord 750 Üye Boost : 45 TL
Discord 1000 Üye Boost : 55 TL
Discord 2000 Üye Boost : 105 TL

NOT: Tüm Satın Alımlar İçin PlueTaHa#7076

İletişim Adresleri :

----------------
Discord
PlueTaHa#7076
----------------
Telegram
@PlueTaha

----------------

Ödeme Yöntemleri
----------------

Papara
İninal
Havale, Eft
Kripto Paralar
----------------

Her Türlü İletişim İçin : PlueTaHa#7076

Son düzenleme:

Huseyin_mc

Nether kaşifi
Merhabalar, Ben PlueTaHa siteye yeni satıcı olarak gelmiş bulunuyorum. Oluşturduğum konu sizlerin yararına olacak ve hatta bu hesaplar ile satışlar yapabileceğiniz bir hizmettir. Sizlere hesaplar mail:şifre:token şeklinde verilecektir. Bu hesaplar ile üye boost servisi, mesaj servisi, spam servisi ( Önerilmez ), Müşterilerinize sağlayabileceksiniz. Discord Tamamen Doğrulanmış Hesap/Token konusunun aksine daha birden çok konum olacak şuanda ekleyebildiklerimi ekledim. Şimdi uzatmadan paketlerimize geçelim;

PAKETLER;

Discord Tamamen Outlook/Hotmail/Gmail İle + Romanya Telefonları İle Doğrulanmış Token : 2.25 TL (STOKTA YOK) (ÇOKLU MESAJ İÇİN İDEAL)

Discord Tamamen Outlook/Hotmail/Gmail İle + Rusya Telefonları İle Doğrulanmış Token : Tanesi 1.25 TL (Yüksek Kalite)

Discord Tamamen Mail.ru + Rusya Telefonları İle Doğrulanmış Token : Tanesi 0.75 TL (Yüksek Kalite)

NOT:
Tüm Hesaplar 3 Gün Yaşlandırılmıştır Yani 3 Gün Önce Açılmıştır En İyi Performansı Görmek İçin Onları 1-2 Hafta Kadar Eskitmeniz/Yaşlandırmanız Tavsiye Edilir Aksi Taktirde Hesaplar Devre Dışı Kaldığında Garanti Veremiyoruz. Ayrıca Spam İçin Kullanılan Hesaplarda Garanti Yoktur Ve Kötüye Kullanım Bizim Sorumluluğumuzda Değildir.

İletişim Adresleri :

----------------
Discord
PlueTaHa#7076
----------------
Telegram
@PlueTaha

----------------

Garanti Süresi 1 Gündür Spam İçin Kullanımlar Ve Çoklu Sunucuya Girişler Yapıldı İse Garanti Devre Dışı Kalır.

Başarilar...

İYİ GÜNLER!

PlueTaha

Demir madencisi
KONU TAMAMEN GÜNCELLENMİŞTİR İLETİŞİM ADRESİ : PlueTaHa#7076

Kartal_HD

Demir madencisi

Merhabalar, Ben PlueTaHa siteye yeni satıcı olarak gelmiş bulunuyorum. Oluşturduğum konu sizlerin yararına olacaktır. Sunucunuza satın aldığınız paket doğrultusunda üyeler gönderilir. Üyelerimizin ismi türkçe, ve diğer diller olmak üzere rastgele bir şekilde belirlenmiştir. Hesaplar çevrimdışı ve resimsizdir. Benden temin ederseniz bazen %10'luk bir kısmını resimli yapabilirim. Üyeler sunucunuzdan kesinlikle çıkmaz, illegal bir durum söz konusu değildir. Çoklu satın alımlarda indirim bulunmaktadır. İsterseniz discorddan ekleyip örnek sunucuları göstermemi isteyebilirsiniz. Şimdi uzatmadan paketlerimize geçelim;

PAKETLER;

İletişim Adresleri :

----------------
Discord
PlueTaHa#7076
----------------
Telegram
@PlueTaha

----------------

Ödeme Yöntemleri
----------------

Papara
İninal
Havale, Eft
Kripto Paralar
----------------

Başarılar dilerim (y)

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE

PAKETLER;

İletişim Adresleri :

----------------
Discord
PlueTaHa#7076
----------------
Telegram
@PlueTaha

----------------

Ödeme Yöntemleri
----------------

Papara
İninal
Havale, Eft
Kripto Paralar
----------------

Fiyatlar Sanki Biraz Az Gibi
Tam İnanamadım.

PlueTaha

Demir madencisi
Fiyatlar Sanki Biraz Az Gibi
Tam İnanamadım.
Hesaplar tek kullanımlık olduğu için + olarak bedava proxyler ile oluşturduğum için pek bir zararı olmuyor açıkçası zaten discord ekler iseniz size sitelerdeki satışlarımı gösterebilirim, eğer ki güvenmezseniz yine siteden alışveriş yaparız. ^^

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Hesaplar tek kullanımlık olduğu için + olarak bedava proxyler ile oluşturduğum için pek bir zararı olmuyor açıkçası zaten discord ekler iseniz size sitelerdeki satışlarımı gösterebilirim, eğer ki güvenmezseniz yine siteden alışveriş yaparız. ^^
(y)