EFNANCRAFT sıfırdan başlangıç için bize yardımcı olucak tecrübeli pluginer arıyoruz...

YETKİLİ ALIMIMIZDAKİ SORULAR YETERLİMİ ?

• EVET

Kullanılan: 0 0.0%
  • HAYIR

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

REKNES

Oduncu
Öncelikle merhaba ben Kerem.
Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum...
Çoğumuzun çocukluktan beri oynadığı minecraft oyununun birçok dalda (faction-skyblock-creative vs.) sunucularında vakit geçirdik. Yaklaşık 2-3 yıl oyuna ara vermemin ardından tekrar minecraft mecralarına geri dönme kararı aldım (tabiki belli bir sermaye ile ;)). Amacımız TR bazında en iyi sunuculardan birisi olması. Bunun içinde temelimizin sağlam atılması gerekiyor. Sunucuların beyni olan pluginleri yapabilecek ekip arkadaşlarımızı almak için sabırsızlanıyoruz. Bunun için gerekli olabilecek birkaç kriterlerimiz tabikide var. Bu kriterlerimizin değerlendirmesini yapabilmemiz için bize belirli video veyatta kayıt atmanız gerekmektedir. Sunucumuzun hangi dallarda olacağını ve ne tarz bi sunucu açmaya çalışacağımızı sizlere özel bir şekilde ileteceğiz. İstediğimiz kriterler ve bilgiler şu şekildedir; (DİSCORD ÜZERİNDEN YANITLAMANIZI TAVSİYE EDERİM Kerem#4385 )

İSMİNİZ;

YAŞINIZ;

OYUN NİCKİNİZ;

NE KADAR SÜREDİR OYUNU OYNUYORSUNUZ VE PLUGİN BİLGİNİZ NE KADAR 5/? ;

KENDİNİZE AİT PLUGİNLERİNİZİ İÇEREN GÖRSEL VEYATTA VİDEO;

KENDİNİZDEN KISACA BAHSEDİN;

BİZDEN BEKLENTİNİZ NEDİR;

BİZİM SİZDEN BEKLENTİMİZ NE OLMALIDIR? ;

Sorularımıza özenle ve dikkatlice cevaplamanızı rica ederiz.

EFNAN CRAFT ailesi olarak tekrardan sizleri yetkili alımı için rahatsız edeceğiz kendinize iyi bakın :)