EgemenHosting İnternet Ve Bilişim Hizmetleri %99 DDOS ENGEL 🚀DGN FARKI🚀7/24 Kesintisiz Erişim

EgemenHosting

Oduncu
Egemen Hosting İnternet Ve Bilişim Hizmetleri TEKNOLOJİ HAKKINDA

Egemen Hosting, DGN Group bünyesinde bulunan ve sektörün önde gelen teknoloji şirketlerinden birisidir.

Egemen Hosting, 2021 yılında kurumsal işletmelerin ihtiyaç duyduğu Network, Ağ Güvenliği, DDoS Koruma, CDN, Co-Location ve Data Center gibi bilişim hizmetlerini

kesintisiz ve kaliteli bir şekilde sunmak amacıyla kurulmuştur.Aynı zamanda game sectörü üzerinde büyük önem taşımaktadır.

Egemen Hosting, kurumsal çözümlerin yanında bireysel çözümlere de yer vermek amacıyla Hosting, Alan Adı, Sanal ve Fiziksel sunucular bunun yanında en büyük yatırımlarından olan

Oyun Sunucusu servisleri ve DDoS Koruma sistemleri ile hizmetlerini sunmak için 2021 yılında kurulmuştur.​

KORUMALARIMIZ
Serverius
Huawei firewall cihazları
juniper
Yurtdışı Serverius
Forti DDoS Protection
Firewall Juniper
Özel kurallar
Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimize olabilecek en iyi hizmeti sunmak, minimum fiyatı maksimum kaliteyle birleştirip sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet verebilmek bizim en büyük gayemiz.

Vizyonumuz

Egemen Hosting İnternet Ve Bilişim Hizmetleri olarak hem kurumsal hem de bireysel pazarda uygun fiyat politikası ile müşterilerine hizmet sunmayı amaçlar.

KAMPANYA

Ryzen 7 3700x Sunucularımızda DEV KAMPANYA
1MB 4TL FİVEM SERVER
100MB 400TL

Oyun Panelimiz

KURUMSAL BİLGİLER
Ünvan: Egemen Hosting İnternet Ve Bilişim Hizmetleri

Teamspeak 3 sunucu aldım sorunsuz. Canlı destekdeki arkadaş çok yardımcı oldu. Teşekkürler. Umarım uzun süre çalışırız sorunsuz.
Cidden korumalı ve hızlı sunucuları ve elinize sağlık +REF
Sunucu sağlıyoruz kendilerinden. Kesintisiz ve kaliteli hizmet arayanlar gönül rahatlığıyla tercih edebilir. +ref
Yok valla 1 tane firma yok yardımcı olabilecek ben anlamadım ki ne saldırısıymış bu hiç kimsede çözümü yok mu? Tek saldırıyı çözebilen egemen hosting onun haricinde çözebilen firma yok Türkiyede