En Yararlı Skriptler | (:|

Huseyin_mc

Nether kaşifi
Minecraft Türkiye - Minecraft Türkiye En Yararlı Skriptler V.1
Basit, kullanışlı ve zevkli!
Selam Minecraft Türkiye ailesi. Bugünkü konu biraz farklı olacak. Minecraft Türkiye Sitesindeki skriptleri sizinle paylaşacağım. Size göre en iyi 3 skript arasından birkaçını seçebilirsiniz. Eğer size göre yararlı değilse, bir sonraki konuyu beklemeniz olacak. Ayrıca sadece bu forumda 3 skript yok. Bir sürü seçenek var. Skript paylaşımları kısmına bakabilirsiniz. Hemen skriptlere geçelim diyorsanız, çayını alın. Boğazınıza iyi gelecek. Üstünüze battaniye örtün ve okumaya başlayın. Böyle okumak bence daha zevkli oluyor!

mc-tr-1-skript.png

ItemSpawner - KSP Spawner

Evet! Genelde herkes bu eklentiyi veya skripti aramakta. Çünkü OpSkyblock sunucuları her geçen gün artıyor. Emek sunucuları arasanız bulamazsınız. Her neyse konumuz bu değil. Dediğim gibi, herkes bu skripti arıyor. Ayrıca gelen geçen bana bu soruyu soruyor. Destek konularında hep bu gibi konular var. Eğer bu skript sorununuzu önleyecekse, durmadan konuya gidin ve skripti alın.

Birazcık özelliğinden bahsetsek güzel olur. Yükseltilebilir bir spawner. Minecraft'taki tüm eşyaları desteklemekte. Bir o kadar da tasarruflu. Bence bu listede durmayı hak ediyor. Yapımcı size destek sunabiliyor. Eğer bir hata varsa onu konuya mesaj olarak atmanız yeterli olacaktır. Çok fazla uzattım farkındayım. O yüzden hemen linki veriyorum ve diğer skripte kaçıyorum!

mc-tr-2-skript.jpg

Banka Skript - v.0.1.3

Evet, ikinci skriptimize hoş geldiniz. Banka skripti biraz gerçek hayata bağlı gibi bir şey. Para çekebilirsin, yatırabilirsin, şifreni ayarlayabilir, hesap kurabilir ve kendi hesabın ile ilgili genel bilgileri öğrenebilirsin. Şifreni unuttuğun zaman falan destek alabiliyorsunuz yani. İlk defa böyle bir skripti gördüm ve fikri aklıma gelmemişti.

Aslında güzel ve eğlenceli bir skript. Tasarruflu skript. Sunucunuzu yormuyor. Hatta çok yorulduğu zaman bakıma giriyor. Siz bakımdan çekebiliyorsunuz. -tabii gerekli yetkiye sahipseniz- Uzatmaya gerek yok. Konusunda her şeyi anlatmış zaten. 2-3 detay verip çıkacağım merak etmeyin. Heh! Tam unutacaktım ki aklıma geldi. Düzenlemesi zor gibi gözükebilir size ayar dosyası (YAML) desteği var. Dur dur, bir tane daha var! En zengin 10 kişiyi görebiliyorsunuz. Ee, ne duruyorsun? Ben son skripte, sen eğlencene!

mc-tr-3-skript.jpg

GUI Skript | Ayarlanabilir Menü!

Galiba böyle bir skripti görmediniz. Skripti açınca değişkenler yüzünden kafam allak bullak oldu. Neyse, bu skript size biraz normal gibi geldi ama, değil. Ayar dosyasından menüyü ayarlayabiliyorsunuz. Yani YAML desteği bunda da mevcut. Seçim sizin. Ya alırsınız, ya da almazsınız. Küçük özelliklerinden bahsedip çıkacağım merak etmeyin.

Tek kötü yanı sistemin İngilizce olarak kodlanması. Bilmiyorum neden böyle bir şey yaptı. Tabii ki çevirebilme şansınız var. En az 3/5'ini düzenleyebiliyorsunuz. Bu da güzel bir şey. Yani eşyaları, komutu, büyüklüğünü değiştirebiliyorsunuz. Tabii ki herkes diyecek şimdi "Normal eklentilerden farkı ne?". Tek farkı güncel ve kaliteli olması. Eğer "Uzatma" diyorsanız, kızmadan konumuzu bitirelim.

son.png

Konu sonu Minecraft Türkiye ailesi, esen kalın...

Sikiskenpanda

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Yakında benim de skriptimi kodlar bu amcıklar amk adamlar neler yazıyor