EpicSpawners 1.8-1.14 Plugin Tanıtımı (Ücretli)

Mlynstax

Zümrüt madencisi

Merhaba dostlar;

Bu konuda sizlere internet üzerinde çalıntı versiyonları dönse de ücretli olan bir plugin tanıtacağım.
Plugin adı EpicSpawners. Ücret: 12$

Evet arkadaşlar,eklentimizin en önemli ve güzel özelliği (bence) skript kullanmadan elmas,demir gibi eşya spawnerları
sunucunuzda tps ve lag yaratmadan oluşturabiliyor olmanız ve buna ek olarak, spawnerları birleştirebilme imkanı vermesidir.
(Bazı Türk sunuculardan da görmüş olabilirsiniz)

Eklentimizin toplam komutları bunlardır; (Admin komutları dahil.)

/es editor (Custom spawnerlar oluşturma menüsünü açar)
/es settings (Eklentinin config dosyasını oyundan düzenlemenize yarar)

Temel komut olarak üstteki 2 adet komutu söyleyebiliriz.

Spawnerların birleşme sayısı config.yml dosyası veya /es settings kısmından düzenlenebiliyor.

Spawnerların 1x - 5x - 10x olduklarında spawnlama sayıları... (Tickler ayarlanıyor)

Spawnerlar nasıl birleştirilir?

Pluginin Ekonomi veya exp ile yükseltme ayarları veya GUI marketi de mevcut ancak ben bunları kapatmayı tercih ettim.
Siz kendinize göre düzenleyebilirsiniz...

Evet dostlar bu anlatımdan bu kadardı Plugin 12$ . Satın almayı düşünen arkadaşlarımız için;Aşağıdaki resme tıklayarak
Satış marketine ulaşabilirsiniz

Ekli dosyalar

Wassu

Zümrüt madencisi
Güzel anlatım olmuş canım. Fakat eklenti hakkında pek bilgisi olmayanlara (EpicSpawners'i çözmek zordur.) 12 dolar buna vermek yerine 20₺'ye TornadoSpawners almasını öneririm sade ve kolay.

xCruwyzYT

Kömür madencisi
Güzel bir Anlatım olmuş, ama kullanmayı bilmeyenler için tornadoyu öneririm

Mlynstax

Zümrüt madencisi
Güzel anlatım olmuş canım. Fakat eklenti hakkında pek bilgisi olmayanlara (EpicSpawners'i çözmek zordur.) 12 dolar buna vermek yerine 20₺'ye TornadoSpawners almasını öneririm sade ve kolay.
Elimde TornadoSpawners maalesef mevcut değil.Bu yüzden elimde olan ücretli eklentiler ile başlamayı planladım.Yakın zamanda 'EpicHoppers' gibi 'EpicSpawners'ın kardeş eklentilerini de eklemeyi planlıyorum.Yorumun için teşekkür ederim :)

Birkan

Elmas madencisi
Haklı Bence Tornado daha kaliteli ve daha güzel

Mlynstax

Zümrüt madencisi
Haklı Bence Tornado daha kaliteli ve daha güzel
Sanırım TornadoSpawner'ın yapımcısı bir Türk'tü değil mi ? Maalesef Türkiye şartlarında Songoda Plugins ile karşılaştırılacak bir ekip veya kişi yok. Destek veya herhangi bir sorun olduğunda sıkıntıların çözülmesi için uğraşmaları vs.. Songoda'nın böyle bir durumu yok.EpicSpawners ı ilk satın aldığım versiyonu tam hatırlamıyorum ancak Spigot versiyonumdan dolayı oluşan sorun için,eklentiyi komple benim için ve sadece bende olan bir sürümüyle değiştirildi.Üstelik bunu yaklaşık 2 saat içerisinde yaptılar.Sonuna kadar arkasında duruyorlar müşterilerinin ve eklentilerinin.Ancak TornadoSpawner'ı denemedim. Kolaylık bakımından daha iyi olabilir fakat bu daha iyi olduğu anlamına bence gelmiyor.

Santafor

Altın madencisi
Çok hoş görseller ve konu düzeni, anlatım da yerinde elinize sağlık 👍