Factions Lag ve Ana bilgisayar oyunu kapattı sorunu

RulysMe

Oduncu
Ya yeter cr düzeltin factions girmeye çalışıyom bilmem ne oyun uzaktan bir ana bilgisayar ile kapatıldı diye yeter çözümü nee agaaa
Ve ve Factions lag kaldırılsın çok lag var

Huseyin_mc

Nether kaşifi
Ya yeter cr düzeltin factions girmeye çalışıyom bilmem ne oyun uzaktan bir ana bilgisayar ile kapatıldı diye yeter çözümü nee agaaa
Ve ve Factions lag kaldırılsın çok lag var
İlk Öncelikle Launcheri Siliyoruz Aynı Zamanda .riselauncher Klasörünüde Siliyoruz Ve Yeniden Yüklüyoruz. Olmassa Desteğe Başvuruyoruz...

İYİ GÜNLER!

NotGP

Oduncu
İlk Öncelikle Launcheri Siliyoruz Aynı Zamanda .riselauncher Klasörünüde Siliyoruz Ve Yeniden Yüklüyoruz. Olmassa Desteğe Başvuruyoruz...

İYİ GÜNLER!
oyunu silip yükledim dediğinizi yaptım herşeyi denedim javayı sildim yükledim 3 defa ama hala aynı hatayı alıyorum hata şöyle : Internal Exception: java.io.IOException: Varolan bir bağlantı uzaktaki bir ana bilgisayar tarafından zorla kapatıldı
bu hatayı önceden almıyordum ama son 2 haftadır sürekli alıyorum sadece factions da alıyorum diğer modlarda sıkıntı yok buna acil çözüm gelmesi gerek cidden factions hevesim vardı bu hata yüzünden artık oyuna hevesim kaçtı lütfen bir çözüm getirin. bugün saat 16.00 dan beri girmeye çalışıyorum sürekli aynı hata saat şuan 04.00 hala hata alıyorum bunu düzeltseniz çok iyi olur cidden factions sevdiğim bir mod ama giremiyorum bu üzücü bir durum..

Son düzenleme:

Chanly

Altın madencisi
Merhaba, çökme gibi sorunlar sürekli yaşanır. Yetkili ekibi var gücüyle çalışıp sorunu 15 dakika gibi kısa bir sürede hallediyorlar. Bazen saatlerce sürdüğü de olur, bizim destek talebi açmaktan başka yapabileceğimiz bir şey yok.