FELİXTEAM - BUİLD EKİBİ TOPLANIYOR!

quard1453

Kömür madencisi
Merhaba arkadaşlar sunucumuz için build ekibi topluyoruz. Build konusunda eli yatkın bilgi sahibi olanlar. Lütfen benimle aşağıdaki iletişim bilgileri ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Discord: Enes#8409

DarkSad

Kaşif
Şahsen katılmak isterdim fakat buildim o kadar iyi değil, yani sizin sevebileceğiniz seviye de değil.

AdaGrsy

Kömür madencisi
Selamlar! EKibinize katılmak isterim fakat çok bilgim yok, yukarıda eğitim de verileceğini söylemişsiniz. Bu yüzden katılmak için can atıyorum, discord da bir sorun var bu yüzden 1-2 saattir giriş yapamıyorum umarım ekip hemen dolmaz..

quard1453

Kömür madencisi
Selamlar! EKibinize katılmak isterim fakat çok bilgim yok, yukarıda eğitim de verileceğini söylemişsiniz. Bu yüzden katılmak için can atıyorum, discord da bir sorun var bu yüzden 1-2 saattir giriş yapamıyorum umarım ekip hemen dolmaz..

Ekibimize alım var şuanda merak etmeyın istek atarsanız biz kabul ettıkten sonra lütfen mesaj atarak bildirin!

revan

Oduncu
ben 4 yillik bulidim ve ekip ariyorum bilgili benim dc var azerbaycanliyim :) ! CAVAD0V <•••>#4159 ekle