Gadgets Menu | Sunucunuzu Süsleyin | Eklenti Tanıtımı

bayram

Kömür madencisi
mctr.png

Gadgets Menu Eklenti Tanıtımı
Selamlar Minecraft Türkiye üyeleri! Sunucunuzu göz önüne çıkaracak güzel bir eklenti tanıtımı ile karşınızdayım!

ayrac.png

Gadgets Menu Nedir?
Gadgets Menu içerisinde şapkalar, parçacıklar, hayvanlar, dönüşüm efektleri, duygu efektleri, gizemli kutular gibi birçok özelliği barındıran bir eğlence eklentisidir. Büyük sunucuların içerisinde sık sık görebileceğiniz bu eklenti size bir sürü eğlence imkanı sunuyor.

ayrac.png

Nereden İndirebilirim?
İndirme bağlantısına buraya tıklayarak ulabilirsiniz. Eklentinin ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki türü var. Tahmin edebileceğiniz gibi ücretli eklenti bünyesinde daha fazla eğlence imkanı barındırıyor. Hangisini kullanmak istediğiniz size kalmış.

Gadgets Menu İçeriği
148 adet şapka.4 adet animasyona sahip olan şapka.21 adet parçacık efekti.15 adet giysi içeriği.130 adet evcil hayvan içeriği.14 adet dönüşüm içeriği.12 adet banner içeriği.17 adet emoji içeriği.9 adet pelerin içeriği.Gizemli kutular ve hediyeler.
İsmi değişebilen evcil hayvan.Giriş esnasında eşya verebilme özelliği.Satın alma sistemi.Özelleştirilebilen mesajlar.Aynı anda birden fazla kutu açabilme.Kolay düzenlenebilir sistem.PlaceHolderAPI desteği.1.8x - 1.16x sürüm desteği.Vault desteği.MySQL ve SQLite desteği.

ayrac.png

Eklentiyi resimlerle desteklemek isterdim fakat şu anda bunu gerçekleştiremiyorum. Gadgets Menu eklentisinin birçok videolu rehberi var, onları izleyerek ekstra detaylara ulaşabilirsiniz. İyi forumlar dilerim!

ayrac.png

LeonMC

Kömür madencisi
Başarılı bir tanıtım olmuş başarılar.