Gereksiz ve hatalı 3 gün engel.

mertkrcy

Kömür madencisi
Merhaba ben mertkrcy adlı oyuncuyum craftrise benim en sevdiğim türk serverdır. Dün bed wars oynuyordum ve aşırı lagım vardı takılma yapıyordu adım zor atıyordum . Soldaki diamond adasına giderken yine takılma yaşıyordum sonra aniden serverdan atıldım girmeye çalıştığımda ise 'Sunucuya Bağlanılamadı CraftRise sunucusundan engellendiniz'
'Sebep: Hile kullanımı / Makro kullanımı(R-Dog)'
' Neden Engellendin?: R.A.C. sizin hile yaptığınızı tespit etti!'
' Engellenmenizin asıl sebepleri şunlardan biridir.'
-Hile kullanmak.
-Makro kullanmak(15 CPS ve üstü almak)
-Double Click kullanmak ( 15 cps üstü yapmak)

-Yasaklı mod kullanmak (Reach, Noknockback...) '
Evet bu şekilde bir hata ekranıyla karşılaştım ve hiçbir şekilde makro hile vb. kullanmadım itiraz ediyorum , benim MVIP üyeliğim ve kanat üyeliğim vardı bu sayede 3 gün boşa geçmiş oldu. Hile vb. bir dosya bilgisayarımda bulunmamaktadır ve ayrıca banlandığım saniye hile ve makroyla çok alakasız bir zamandır dümdüz yolda giderken makro basacağım öyle mi?15 CPS üstü aldığım iddia ediliyor fakat ben 10 Cps zor yapıyorum ve hiç bir şekilde de 10 u geçemiyorum. Mod da kullanmıyorum ayrıca RiseClientte oynuyorum ve bu konuya bir çözüm bulunmasını istiyorum aksi takdirde paralarımın da geri iadesini talep ediyorum. Yetkililere saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum. Saygılar. - mertkrcy

Kıvanç

Kömür madencisi
@mertkrcy,
Merhaba,

Yeni hile korumasıyla birlikte 'haksız engellendim' dememeniz için bilmeniz gerekenler:

- Herhangi bir yolla 15 CPS üzerine çıkmak yasaktır ve engel sebebidir.
- Makro kullanımı yasaktır ve engel sebebidir.
- Herhangi bir sekmeme modları veya türevleri engel sebebidir.
- Herhangi bir KillAura ve benzeri modlar veya hileler engel sebebidir.
- Engellenen oyunculara karşılık, engelleri açılmayacaktır.- Kullandığınız 'LabyMod' veya diğer türevleri hile gibi vurmanızı sağlayabilir, yine engellenebilirsiniz.

Unutmayın, hile kullanarak sadece bir emek hırsızı olacaksınız ve tüm emekleriniz boşa gidip engelleneceksiniz.

İyi oyunlar.

mertkrcy

Kömür madencisi
Anlatamıyorum sanırım...
Diyorum ki ne yaparsam yapayım 10 CPS üstüne çıkamıyorum, herhangi bir mod kullanmıyorum zaten riseclientteyim, ayrıca bedwarsta diaya giderken nasıl 15 cps üstü alayım? Makro yok, hiç bir şey yok. Ama siz yine anlamayacaksınız.
İyi Günler.

TheBruge

Kömür madencisi
Dostum 10 cps yapıyorsun diye hile değilsin anlamına gemez vuruşlar R-DOG adlı ssiteme şüpheli gelmiştir ve o şüphelilik sonucunda ban yersin. Bunun denenmiş testleri bile vardır dostum bak illa ki ben normal oynuyorum dersen bir şey demem olabiliyor öyle saçma banlar ama R-Dog sisteminde 13 cps yapanda banlanır 10 cps de önemli olan vuruşlarının şüpheli olmaması <3

-TheBruge