GlobalMC► FastPlace ►Rulet ►Çiftlik►WorldEdit►UltraOpSkyblock

Corvo

Oduncu
Harika Sw Cok begendim ya Beklerim Baska oyuncular ı

FogZz

Kızıltaş madencisi
Konu tasarımında ki bulanıklığı düzeltmeni tavsiye ederim, başarılar dilerim.

DarkSad

Kaşif
Konu tasarımı kötü, sunucu hakkında daha çok bilgi verilip daha fazla görsel eklenmeli. İyi Forumlar!

cehennem

Kömür madencisi
Konu tasarımı kötü, sunucu hakkında daha çok bilgi verilip daha fazla görsel eklenmeli. İyi Forumlar!
dediğim gibi ilk yapışa göre güzel sadece resimle bulanık hem neden daha fazla bilgi verilsin gel gör işte :) oradaki sadece tanıtım kısmı az bilgi olacak

DarkSad

Kaşif
dediğim gibi ilk yapışa göre güzel sadece resimle bulanık hem neden daha fazla bilgi verilsin gel gör işte :) oradaki sadece tanıtım kısmı az bilgi olacak
Gel gör derken, sunucuya burdan yeteri kadar bilgiyi alıp sonra denemeye gitmek daha mantıklı. İlk yapılışa göre iyi değil hostların verdiği konu tasarımları kullanılabilir veya forumlar da ücretsiz olarak verilen konu tasarımları değiştirilip yapılabilir.

GlobalMC

Kömür madencisi
Gel gör derken, sunucuya burdan yeteri kadar bilgiyi alıp sonra denemeye gitmek daha mantıklı. İlk yapılışa göre iyi değil hostların verdiği konu tasarımları kullanılabilir veya forumlar da ücretsiz olarak verilen konu tasarımları değiştirilip yapılabilir.
Merak Etmeyin En Yakında Bir Konu Tasarımı Yaptıracağız Sunucumuza Davetlisiniz!

cehennem

Kömür madencisi
hostlardan sadece keyubu konu tasarım veriyor o da kendi müşterisine ve bir daha keyubu kullanmam ve kullandırtmam