Hangi Rütbe

Nasors

Zümrüt madencisi
Merhaba arkadaşlar. Ben CraftRise'da VIP almayı düşünüyorum fakat bazı vipler pahalı bazıları ucuz (ucuz olanların fazla özelliği yok) Sizce Fiyat Performans olarak alınabilir VIP hangisidir ?

Rayleigh

Kızıltaş madencisi
"MVIP" paketini uygun buluyorum. Sebebi ise fiyatlandırma ve özellikler bakımından daha avantajlı. CraftRise sunucusunda bulunan oyuncuların MVIP almasına şaşmamalı. Bahsetmiş olduğum fiyatlandırma ve özellikleri incelemek için web sitesini kullanabilirsin.

avery007

Elmas madencisi
"MVIP" paketini uygun buluyorum. Sebebi ise fiyatlandırma ve özellikler bakımından daha avantajlı. CraftRise sunucusunda bulunan oyuncuların MVIP almasına şaşmamalı. Bahsetmiş olduğum fiyatlandırma ve özellikleri incelemek için web sitesini kullanabilirsin.
Bencede mvip daha iyi

HzChucky

Demir madencisi
Yeni gelen siteye geçiş yapılınca fiyatlarında değişiklik olup yeni özellikler getirdiği için özel indirim günleri dahilinde MVIP alacağına MVIP+ almanı tavsiye ederim Bora. :LOL:

EfeK0

Kömür madencisi
MVIP+'nın o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. MVIP ve MVIP+ arasında 2 kat bir fiyat var, değmez. MVIP almıştım önceden gerçekten en iyisi olabilir.