HASSASİYETİM %19 İKEN %100 GİBİ DAVRANIYOR

Kuberk

Oduncu
Sevgili Forum Kullanıcıları,

Size bir soru sormak istiyorum. Sizde de yaşanıyor mu veyahut siz böyle bir sorunu çözdünüz mü? Ben Minecraft oynarken ara sıra (10 dk'de 2 kez falan) farem kendi kendine sanki 100 hassasiyete atıyormuş gibi artıyor ve ben adamlarla PvP aamadan ölüyorum. Aniden arttığı gibi aniden kendine gelebiliyor. Hassasiyetim %19. Yardım ederseniz çok mutlu olurum :).

Şimdiden sağolun

Kresua

Forum Yazarı
Forum Yazarı
Farende DPI ayarı var ise faren bozulmuş olabilir, kontrol et eğer farende sorun yok ise destek talebi gönder.
Destek: CraftRise - Destek

vHaryn

Kömür madencisi
Dostum görev yöneticisine girip ayrıntılar kısmında jawav.exe'yi bulup önceliği normal ise yükseğe, yüksek ise normale alırsan sorun düzelir.

MAGMA

Demir madencisi
Sevgili Forum Kullanıcıları,

Size bir soru sormak istiyorum. Sizde de yaşanıyor mu veyahut siz böyle bir sorunu çözdünüz mü? Ben Minecraft oynarken ara sıra (10 dk'de 2 kez falan) farem kendi kendine sanki 100 hassasiyete atıyormuş gibi artıyor ve ben adamlarla PvP aamadan ölüyorum. Aniden arttığı gibi aniden kendine gelebiliyor. Hassasiyetim %19. Yardım ederseniz çok mutlu olurum :).

Şimdiden sağolu normalde Mouse in ortasinda bir basamak olur ol=na basiyorsun ve hassasiyetin kalkip iniyo sende Oyle bir sey varmi?