HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Bar0n_Nash0r

Altın madencisi
SPEED BUİLDERS ÇIKTI HAYIRLI OLSUN CRAFTRİSE SIRADAKİ ÇIKARACAK OYUN FACTİONS 2.0 OLUR ARTI LÜTFEN ARTIK ÇIKARTIN ŞU FACTİONS 2.0 YA

Crefax

Rafa
Çok Küçük Hataları Var Devre Oyununda Eksik Blok Veriyor Mesela Yada Ben Yanlış yapıyorum fakat bariz ortada olan bir oyun
Yinede Güzel Uhc Run Kalkarsa Mesela Güzel Olur Oynanmıyor Çünkü Onun Yerine Diğer Oyunlardaki Lag Sıkınıtısını geçirmek amacıyla ram dağıtılabilir

Sturzio

Kömür madencisi
Çok Küçük Hataları Var Devre Oyununda Eksik Blok Veriyor Mesela Yada Ben Yanlış yapıyorum fakat bariz ortada olan bir oyun
Yinede Güzel Uhc Run Kalkarsa Mesela Güzel Olur Oynanmıyor Çünkü Onun Yerine Diğer Oyunlardaki Lag Sıkınıtısını geçirmek amacıyla ram dağıtılabilir
[/QUOTE]

yanlış blok vermiyor. demir blokları kullanarak 2 tane 2 blok boyunda 3 blok eninde bir çubuk yapmanız lazım.
1 blok boyunda değil. devre yapısını yaparken 12tane demir bloğu veriyor. 2 tane 2 blok boyunda 3 blok eninde bir çubuk yapmanız ge-​
rektiği için 2.3 : 6 ve 6.2 : 12.
yani eksik blok vermiyor.​

Crefax

Rafa
yanlış blok vermiyor. demir blokları kullanarak 2 tane 2 blok boyunda 3 blok eninde bir çubuk yapmanız lazım.
1 blok boyunda değil. devre yapısını yaparken 12tane demir bloğu veriyor. 2 tane 2 blok boyunda 3 blok eninde bir çubuk yapmanız ge-
rektiği için 2.3 : 6 ve 6.2 : 12. yani eksik blok vermiyor.
Haklısın Bende Yanlış yaptığımı Sonradan farkettim bir kez daha yapınca doğrusunu öğrendim şuan minigames güzel bence bi eksiği olduğunu düşünmüyorum tabiki sürekli oynayan varsa farklı düşünebilir ben oyuna 5-10 kez girdim