Herobrine kaldırılmadı işte kanıt

Huseyin_mc

Nether kaşifi
oha nasil la nasil kaldirilmadi yada sen herobrine modunu yüklemişsindir normalde kaldırıldı

2qke

Kütüphaneci
Herobrine, Minecraft Alpha sürümünden sonra kaldırılmıştır, fakat mod kullanarak görmek mümkün.

Pro_fiterol

Demir madencisi
Hakkımda : Merhaba ! ;) Ben Pro_fiterol CraftRise'de İlk rvip adlı rütbeyi satın aldım

Dostum Artık Minecraft'da Herobrine diye bir şey yok anladıysan ne mutlu bize ! RVIP PRO_FİTEROL
(y)
İletişim : LOLpro_fiterol#5038
İnstagram - xrayemrebutsad

;) (y) (y)

Ekli dosyalar

2qke

Kütüphaneci
Hakkımda : Merhaba ! ;) Ben Pro_fiterol CraftRise'de İlk rvip adlı rütbeyi satın aldım

Dostum Artık Minecraft'da Herobrine diye bir şey yok anladıysan ne mutlu bize ! RVIP PRO_FİTEROL
(y)
İletişim : LOLpro_fiterol#5038
İnstagram - xrayemrebutsad

;) (y) (y)
Neden RVIP olduğunu bu kadar göze sokuyorsun? Gerek yok bence.

2qke

Kütüphaneci
Sorunlu mu? siz ciddi misiniz. :d?

Arkadaşlık isteği attım bana bir Discord sunucusu daveti attı ve ben de girdim şu mesajları yazdım baktım arkadaş aktif değil çıktım sunucudan. Gereksiz bir konuydu, benim mesajlarım da ufak bir hakaret, aşağılama veya suçlama olmamasına rağmen beni kavgaya çağırıyor. Üstelik kaçıyor.. Bari aktif dursaydın.

Ek olarak arkadaşlarım'da konuyu anlamak için sunucuya girdiler, ve bu Lol_fiterlol adlı kişi onlara "ZyuzAx'ın köleleri" diye hakaret etti.

19:55 güncelleme:
6247

Arkadaşımın aldığı ekran görüntüsü:
6248

Ufak anlatım: Mustafa.py adlı arkadaşım konuyu tam anlamak için Lol_fiterol adlı arkadaşı sesliye davet etti. Bir süre bekledik gelmedi ve daha sonra biz sunucudan çıktık.

Ben sizlere sadece şunu söylemek istiyorum: Ailelerinin saldığı çocuklar ile ben uğraşmak zorunda mıyım? Bunlar ile ben uğraşmak zorunda mıyım? Neden her konuda gereksiz bir tartışma oluyor? Benimle derdiniz ne? Cidden bu tür olaylar olduğu sürece ben elimden geldiğince olayın gerçek yüzünü göstermekten, yalancıları ve kavgacıları böyle kanıtlar ile paylaşmaktan bıkmayacağım.

Son düzenleme: