Herobrine kaldırılmadı işte kanıt

mustafapy

Kömür madencisi
Öncelikle Merhabalar Efendim,
Bu konunun Herobrine'dan buraya gelmesini kimse istemezdi :) Bunun için kendi adıma özür dilerim.

Sorunu biraz zor olsada kendi aramızda çözdüğümüzü belirtmek isterim. Kendisi konuyu kapatıp bizi çağırdığı sunucudan banladı/engelledi xd kısaca kaçmış oldu. Birde bizi discord'a çağırmadan önce düşünmeliydi. Kendisi çağırdı ve şimdi de bunu takmayın diyor. Kuyuyu kendisi kazdı, kendisi düştü. Biz sadece bunu yaparken eğlendik. Her neyse daha çok uzatmayayım.

İyi forumlar efendim.

Saygılarımla.
-Mustafa.py

Pro_fiterol

Demir madencisi
Öncelikle Merhabalar Efendim,
Bu konunun Herobrine'dan buraya gelmesini kimse istemezdi :) Bunun için kendi adıma özür dilerim.

Sorunu biraz zor olsada kendi aramızda çözdüğümüzü belirtmek isterim. Kendisi konuyu kapatıp bizi çağırdığı sunucudan banladı/engelledi xd kısaca kaçmış oldu. Birde bizi discord'a çağırmadan önce düşünmeliydi. Kendisi çağırdı ve şimdi de bunu takmayın diyor. Kuyuyu kendisi kazdı, kendisi düştü. Biz sadece bunu yaparken eğlendik. Her neyse daha çok uzatmayayım.

İyi forumlar efendim.

Saygılarımla.
-Mustafa.py
siz benim söylediğim kelimeye laf ediyorsunda senin benim lafımla çok bir farkı yok önce kendinize bakın sonra insanlara laf edin.
zaten Minecraft-Türkiye Adresinde kimse kavga istemez...

mustafapy

Kömür madencisi
siz benim söylediğim kelimeye laf ediyorsunda senin benim lafımla çok bir farkı yok önce kendinize bakın sonra insanlara laf edin.
zaten Minecraft-Türkiye Adresinde kimse kavga istemez...
Öncelikle Merhaba Pro_fiterol,

Konuyu kapattığınızı sanıyordum? Ayrıca kendimde yanlış bir şey göremedim. Buyrun efendim aydınlatın beni. "önce kendinize bakın sonra insanlara laf edin. " bu sözü söylerken önce kendi kusurlarına bakman gerekirdi ayrıca 14 yaşında olduğunu söylüyorsun fakat cr başvurularında 16 olduğunu söylüyorsun. Bu biraz çelişiyor sanırım? İşte bu da senin kusurlarından birisi. Tartışmayı burada devam ettirmek istemem. Adam gibi discord gelirseniz güzelce çözebiliriz.

Saygılarımla.
-Mustafa.py

Pro_fiterol

Demir madencisi
Öncelikle Merhaba Pro_fiterol,

Konuyu kapattığınızı sanıyordum? Ayrıca kendimde yanlış bir şey göremedim. Buyrun efendim aydınlatın beni. "önce kendinize bakın sonra insanlara laf edin. " bu sözü söylerken önce kendi kusurlarına bakman gerekirdi ayrıca 14 yaşında olduğunu söylüyorsun fakat cr başvurularında 16 olduğunu söylüyorsun. Bu biraz çelişiyor sanırım? İşte bu da senin kusurlarından birisi. Tartışmayı burada devam ettirmek istemem. Adam gibi discord gelirseniz güzelce çözebiliriz.

Saygılarımla.
-Mustafa.py
dostum konuyu kapadık artık yazmasak mı ne dersin?

Pro_fiterol

Demir madencisi
ve sen onla arkadaşsın diye onun yanına gelmene gerek olduğunu düşünmüyorum.

Pro_fiterol

Demir madencisi
bilgisayarıma girdiğini gördüm uzak masa üstünden dava edebilirim.

mustafapy

Kömür madencisi
uzak masaüstü, bilgisayarına giren birisini gösteremez. Ayrıca bunu açıkladım.

Discord ip saklıyor. ip adresini bulabilmem için ip grabber yapmam lazım. ki bu discord'a göre yasak bir şey. Kısaca bilgisayarına falan girmedim.

Diyelim ki dava açtın. Dava yüksek ihtimalle düşecektir.

Pro_fiterol

Demir madencisi
Arkadaşlar Selam ben sizin adınıza özür dilerim, tatildeydim o yardımcı alımından sonra işim vb. türlerde arızalar çıktı kardeşim ve ablam evdeydi ablamda bilgisayarına girmesine izin vermiş çok özür dilerim akifin adına zaten kızcağım kadar kızdım k.b arkadaşlar zaten
rvip hesab bana ait ama o biraz hava atmış gerekeni yaptım teşekkür ederim.

mustafapy

Kömür madencisi
Arkadaşlar Selam ben sizin adınıza özür dilerim, tatildeydim o yardımcı alımından sonra işim vb. türlerde arızalar çıktı kardeşim ve ablam evdeydi ablamda bilgisayarına girmesine izin vermiş çok özür dilerim akifin adına zaten kızcağım kadar kızdım k.b arkadaşlar zaten
Bu sorunu hallettiğiniz için teşekkürler efendim.

2qke

Kütüphaneci
Peki.

- Minecraft ücretli bir uygulama ( mobil )
- Muhtemelen ücretsiz merdiven altı sitelerden indirdiniz
- İndirirken crack ( ücretsiz ) olduğu için dosyaların içine herobrine modu koymuş olabilirler

Exa_ly

Kömür madencisi
guzel photo shop :D neden hero brine parliyo :D hero brine oyun faktorunde parlamaz bizde parlamayiz