Herobrine modu silinmiyo

mayınkıraftçı tuna

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
minecraftınızı silip tekrar yükleyebilirsiniz.
minecraft silip o öyle olmaz mods klasöründen gitmesi lazım
Mod'un Adını, Mod'un Resmini, Kullandığınız Launcher'ı Söylerseniz Size Daha Hızlı Yardımcı Olabilirim 😇(y)
resimde herobrine mod 1.15.2 yazıyo titan launcher kullanıyorum
Minecrafti sil @Chanly dediği gibi
mods klasöründen silinene kadar oyunumda

mayınkıraftçı tuna

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
o modu başka bir yere taşımayı deneyin mods klasöründen çıkarıp
oda olmuyo dj tunah size izin vermeli diyo ya gerizekalı zaten dj tunah kullanıcısı benim ister taşırım ister taşımam sanane bundan microsoftun kafası ayrı ya imkanım olsaydı 7 ye düşürcedim

Ad Bulamadım

Altın madencisi
oda olmuyo dj tunah size izin vermeli diyo ya gerizekalı zaten dj tunah kullanıcısı benim ister taşırım ister taşımam sanane bundan microsoftun kafası ayrı ya imkanım olsaydı 7 ye düşürcedim
Bilgisayarı Yeniden Başlatmayı Deneyin, Eskiden Benimde Silemediğim Dosya Vardı, O Dosyayı Silmeye Çalışınca "------ Adlı Kullanıcı Size Bu Dosyayı Silmek İçin İzin Vermeli" Diyordu (--- Hesabımın Adı Değil Sadece Hesabımın Adını Gizledim) Bende Bilgisayarı Yeniden Başlattım Sonra O Dosya Gitti.

Ad Bulamadım

Altın madencisi
minecraft silip o öyle olmaz mods klasöründen gitmesi lazım

resimde herobrine mod 1.15.2 yazıyo titan launcher kullanıyorum

mods klasöründen silinene kadar oyunumda
Mod'u Buldum, Mod'un Gerçek Adı: "The Legend Of Herobrine" Bu Mod Çok İyi Bir Herobrine Modu Olsada Baya Sıkıntı Çıkarabiliyor, Titan Launcher'a Gelirsek Eğer Sorununuz Çözülürse Titan Launcher'ı Silin Ve "TLauncher" Kullanın. TLauncher Daha Güvenli.

mayınkıraftçı tuna

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Mod'u Buldum, Mod'un Gerçek Adı: "The Legend Of Herobrine" Bu Mod Çok İyi Bir Herobrine Modu Olsada Baya Sıkıntı Çıkarabiliyor, Titan Launcher'a Gelirsek Eğer Sorununuz Çözülürse Titan Launcher'ı Silin Ve "TLauncher" Kullanın. TLauncher Daha Güvenli.
zaten tlauncher kullanıyodum 2 sinide ıkullanıyom ve modun ismi the legeng of herobrine deil farklı

mayınkıraftçı tuna

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Bilgisayarı Yeniden Başlatmayı Deneyin, Eskiden Benimde Silemediğim Dosya Vardı, O Dosyayı Silmeye Çalışınca "------ Adlı Kullanıcı Size Bu Dosyayı Silmek İçin İzin Vermeli" Diyordu (--- Hesabımın Adı Değil Sadece Hesabımın Adını Gizledim) Bende Bilgisayarı Yeniden Başlattım Sonra O Dosya Gitti.
bende gitmiyor

Chanly

Altın madencisi
Dostum format at o zaman başka çare kalmadı. Büyük ihtimalle trojan virüslü bir mod indirdiniz.

Chanly

Altın madencisi