Hesap (risecraft)

tmoney2109

Oduncu
Benim "tmoney2109" hesabım premium fakat ben buraya kaydolurken normal hesap diye kaydettim. Şu anda hesabımın ismini değiştireceğim fakat bütün kazanımlarım gidecek. Hesap birleştirme gibi birşey örn:"tmoney2109" kullanıcı isimini "Eziy0" yapacağım ama "Eziy0" hesabımde "tmoney2109" içeriği olsun istiyorum.

Nasors

Zümrüt madencisi
Benim "tmoney2109" hesabım premium fakat ben buraya kaydolurken normal hesap diye kaydettim. Şu anda hesabımın ismini değiştireceğim fakat bütün kazanımlarım gidecek. Hesap birleştirme gibi birşey örn:"tmoney2109" kullanıcı isimini "Eziy0" yapacağım ama "Eziy0" hesabımde "tmoney2109" içeriği olsun istiyorum.
Malesef böyla bir özellik mevcut değil fakat destek sistemine böyle bir özelliğin gelmesine istiyorsanız Öneriler bölümüne atabilirsiniz.

Rayleigh

Kızıltaş madencisi
Sunucuların veri tabanında kayıt olurken kullanmış olduğunuz isim ile barınırsınız. Premium ismi değiştirdiğiniz sunucu tekrar kayıt olmanızı isteyecektir. Böyle bir özelliğin gelmesini imkansız buluyorum. Sebebi ise bir kullanıcının veri tabanında değişmesi için tüm sunucularda değişmesi gerekiyor ve büyük bir hub sunucunun veri tabanında benim iskeletim bile saklı olabilir :D. Yani hesabın isminin bütün sunucu veri tabanlarında değişmesi gerekiyor. Kısaca bir isim değişikliğinin sunucuyu bozacağını düşünüyorum. (BU YORUMU AYNI BU ŞEKİLDE İSTEKTE BULUNANLAR İÇİN YAZIYORUM KONUNUN ESKİ BİR TARİHTE AÇILDIĞINI BİLİYORUM.)