İnternetten para kazanma yolları

Crefax

Rafa
Merhaba Minecraft Türkiye Üyeleri

Bugün sizlere internetten para kazanmak için kullanılan link kısaltma sitelerinden bahsedeceğim.

İlk Sitemiz​

2550

Link tl ile kolayca link kısaltıp para kazanabilirsiniz. PaPara ve Paypal

2551

Bit.ly en populer ve bi o kadarda karmaşık bir site biraz araştırdım fakat para çekme yöntemlerini bulamadım arayüzüne de kolay alışamadığım için girişmedim.
detaylı bir sürü video youtubede mevcut isterseniz deneyebilirsiniz.

2552

PND TL Aralarında en beğendiğim sabit bir sistemi olan site 1000 tıklama başına 10 tl gibi bir ücret veriyor size hemde ödeme yöntemleri link'tl ye göre daha çok ininal, Dogecoin,Banka transferi, Bitcoin ve PaPara ile ödeme alabiliyorsunuz ayrıca link kısaltmak yerine referans denilen bir sistemden yararlanarak da para kazanabilirsiniz, bu sistem şöyle çalışıyor bir hesap oluşturup referans kodunuzu alıyorsunuz örneğin benimki bu https://www.pnd.tl/ref/Crefax eğer bu hesap ile kayıt olursanız sizin kazandığınız paranın %10 u kadar para bana geliyor yani siz 1000 tıklama ile 10 tl yine kazanıyorsunuz fakat extra olarak bende 1 tl kazanıyorum :)
Eğer konu işinize yaradıysa ve kayıt olacaksanız referans kodunu kullanabilirsiniz tabi isteyenler 😂

Rayleigh

Kızıltaş madencisi
İnternette para kazanma yolu iyi olduğunuz bir işi asla ücretsiz yapmayın. Bir şeyler için çabalayın insanların üşenmiş olduğu konulara açıklık getirin.