Jitter nasıl yapıcaz

OnlyDarkKaan

Kömür madencisi
aga ben kaç kez denedim max 6.8 cps youtubeden baktım yapamadım olmuyor nasıl yapıcam kolay yol verin lütfen

Early

Kızıltaş madencisi
Aslında çok rahat yapılır fakat birazda burada bilek önemli. Hiçbir türlü yapamıyosan normal tıkla. PvP de önemli olan cps değildir.

Dolunay

Kızıltaş madencisi
Jitter yapmak biraz istikrar ister hemen pes etmemen gerek, aimim kayıyor demişsin ona göre bir hassasiyet ayarlayabilirsin tabi güzel bir mousede tercih etmek önemli.

İyi Formlar..

DeclaxnRVNDSDark

Kütüphaneci
50 tl lik mouse 120 tl lik te var ama o bozuk çıktı mouseyi kendi kendine sağa kaydırıyor
bende ilk mc oynadıgımda bişey bilmiyodum elimi titreterek sabırlı olarak yapıyorum önceden en fazla 7 cps yaparken şimdi elimi hiç titretmeden aim alarak maks 15 cps yapabiliyorum bu konuda biraz sabır + yetenek + aim + bilek + iyi mouse lazım

Zerox

Kömür madencisi
aga ben kaç kez denedim max 6.8 cps youtubeden baktım yapamadım olmuyor nasıl yapıcam kolay yol verin lütfen
Merhaba, jitter click yapmak için elinizi titretmeniz gerekmekte bu biraz zaman alabilir.Eğer daha kolay şekilde 10 cps üstü yapmak istiyorsanız butter fly click önerim.