Jitter nasıl yapılır

Bar0n_Nash0r

Altın madencisi
Ben 5 yıldır Minecraft oynuyorum bu 5 yılı 3 ü Multiplayerda geçti fakar 3 yıldır PvP oynamayı çalışıyorum ama ben yapamıyorum Jitter Click bakıyorum Youtube daki videoları kolunuzu elinizi titretin diyorlar ben titretemiyorum kolumu titretsem olur diye düşünüyorum yardım edermisiniz nasıl jitter yapıcam Skywars oynuyorum adam bana Ten atıyor kolumu titretmemi yanlış hiç bir şekilde jitter yapamıyorum olmuyor yardım edin yada ben kolumu nasıl titretebilirm yapamıyorum ben pvp herkes kesebilir craftrise en kötü oyuncusuya vs atsam beni kesebilir yarım kalpbi kalırım beni keser craftrise en iyi pvpcisinden hiç vuramam rekt yerim herkes bana rekt atabilir yardım edin arkadaşlar çok kötüyüm

Bar0n_Nash0r

Altın madencisi
Olmuyor arkadaşlar ben jitter click yapamıyorum olmuyor

Bar0n_Nash0r

Altın madencisi
Şuan Skywarsda ortalama bir 50 maç girdim 1 maç kazandım onunda pvp atarken ben tnt koydum 2 mizde öldük ama önce o öluğu için ben kazandım 125 öldüm 25 kill ladım

Bar0n_Nash0r

Altın madencisi
Şuan bir skywars oyunu girdim rakibimden 2 kat güçlüyüm ve ben 24 canım onun 18 canı vardı ve beni kesti 14 canı kaldı benim 0 çok noobum ya pvp geliştirmek istiyorum olmuoyrki yeterya stres atmak için oynuyorum strese giriyorum ya ağlıycam ya sıkıldım olmuyor ya

Bar0n_Nash0r

Altın madencisi
5 CPS NEDİR ALLAHINI SEVERSEN JİTTER ZANDEDİYORDUM AMA JİTTER 5 CPS NORMAL TIKLAYIŞTA 5 CPS ALLAH RIZASI İÇİN ÖĞRETİN BANA ŞU PVP Yİ

Bar0n_Nash0r

Altın madencisi
PvP bırakıcam artık Speed Builders yada Bulid Battle girerim Bulid Battle adaletsiz ozaman Speed Builders oynarım

DarkSad

Kaşif
Jitter yapmak için belirli videolar var onlardan öğrenerek yapabilirsin. Bu arada Jitter yaparak iyi oynayabileceğini düşünmen yanlış, 5 cps ile bile rekt atarak oynayıp kendini geliştirebilirsin.

Bar0n_Nash0r

Altın madencisi
Jitter Yapmak Zorunda Değilsin Bende 5-6 cps yapıyorum ve gayet iyi oynuyorum tabiki jitter ile daha iyi olabilir fakat aim'ini de bi o kadar geliştirmen gerekli
aimli 5-6 cps yapıyorum ama ölüyorum mesala Youtuber Gökayıldırım var o 12 cps yapıyor ben 5-6 5 kalibimi indirdi ben onun 2.5

35Ananas35

Kömür madencisi
Merhabalar, Jitter Click yerine Butterfly Click yapılabilir hiçbir şey gerektirmiyor.(kolu titretme gibi.)
internetten araştırabilirsin. İyi Günler!

noodles

Demir madencisi
Jitter Click yapmana fazla gerek yok. Yazıya tıklayıp, videoyu izleyerek WTap yapmayı öğrenebilirsin.
Skywars oynarken WTap çok işine yarayacak.
İnsanlar seni uzaktan görüyorken, sen onları yakından görüyorsun. Böylece uzaktan vurabiliyorsun.

avery007

Elmas madencisi
Jitter Click yapmana fazla gerek yok. Yazıya tıklayıp, videoyu izleyerek WTap yapmayı öğrenebilirsin.
Skywars oynarken WTap çok işine yarayacak.
İnsanlar seni uzaktan görüyorken, sen onları yakından görüyorsun. Böylece uzaktan vurabiliyorsun.
Ben wtap yapıyorum rekt atamıyorum oyuzden bende yine strafe le devam ediyorum sen atabilyonmu

efeaciksari

Kömür madencisi
Butterfly click öğren.En kolayı ve çok rahat.Jitter gibi kendini kasmayada gerek olmuyo.

kerimsnmz31

Kömür madencisi
Jitter yapmak için videolar var bakabilirsin ben jitter ile 11Cps yapıyorum sen git butterflyclick yap :) ama makro açma!

OnlyDarkKaan

Kömür madencisi
bende yapamiyorum max 6.8 cps yapıyorum click testte 34 click fln yaptım