KasabaNetwork | Geliştirici - Developer |

KasabaNetwork

Kömür madencisi
119106

Merhaba arkadaşlar, sunucumuz yaklaşık 3 hafta önce aktif hale geldi. Şu anlık sadece Skyblock sunucusu olarak yola devam ediyoruz, fakat 3 gün önce Survival'da açmaya karar verdik. Bu durum bizi biraz zorlayacak gibi duruyor, bu yüzden yeni profesyonel ekip arkadaşları arıyoruz. Aşağıda vermiş olduğum formu doldurup bize discord'dan yazmanız yeterli.

119107

Discord Adresimiz:

SalgamSuyu#4084

Başvuru Formu:

Ad:
Soyad:
Discord:
Minecraft Kullanıcı Adı:

Mlynstax

Zümrüt madencisi
Bence çok erken bir karar vermişsiniz.3 haftalık bir sunucu için fazla acele ediyorsunuz.Ayrıca forumda sunucunuzun konusunu görmüştüm.Açıkçası yeterince sistem olmadığını düşünüyorum.Daha asıl sunucunuzu tamamiyle bitirmeden bu tarz şeyler ile uğraşmamanız gerektiği taraftarıyım.Başarılar Dilerim...

DarkSad

Kaşif
3 Haftalık bir sunucu için hub olma kararı biraz abartı değil tam bir kitleyi yakalayıp hub olsanız hem sizin yararınıza olur du hem de şu an ki gibi az online çekmezdiniz bence survivalı kapatın ve skyblock'a odaklanın

KasabaNetwork

Kömür madencisi
Bence çok erken bir karar vermişsiniz.3 haftalık bir sunucu için fazla acele ediyorsunuz.Ayrıca forumda sunucunuzun konusunu görmüştüm.Açıkçası yeterince sistem olmadığını düşünüyorum.Daha asıl sunucunuzu tamamiyle bitirmeden bu tarz şeyler ile uğraşmamanız gerektiği taraftarıyım.Başarılar Dilerim...
Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Sistemlerimizin az olmasının sebebini tüm konularımızda belirtiyoruz aslında. "Emek" Skyblock olduğumuz için pek fazla sistem eklemek istemiyoruz. "Kasalar, günlük ödül ve işçi sistemi" Bir "Emek" Skyblock için yeterlidir bizce. Çünkü şu anda piyasada olan "Emek" Skyblock'ların hiç biri gerçekten "Emek" değil. Bizde bu işe girerken bunu göz önünde bulundurduk ve yola bu şekilde çıktık. Survival'ı erken açma konusunda emin olun herkes sizinle aynı fikirde, ki haksız sayılmazsınız. Erken açmamızın sebebi aslında şu, Skyblock için dediğiniz gibi "tamamiyle bitirmeden" bu konuda da haklısınız bizde bu yüzden Survival açıyoruz. Yani Skyblock'u bakıma aldığımızda oyuncularımızın sıkılmaması ve vakit geçirebileceği bir yer olması amacıyla girdik bu işe. Skyblock tam anlamıyla bittiğinde ise Survival için uğraşmaya başlayacağız ve daha sonra planlarımıza göre uygun olan işlere gireceğiz. Tekrardan yorumunuz için teşekkür ederiz iyi günler iyi forumlar dileriz...
671

KasabaNetwork

Kömür madencisi
3 Haftalık bir sunucu için hub olma kararı biraz abartı değil tam bir kitleyi yakalayıp hub olsanız hem sizin yararınıza olur du hem de şu an ki gibi az online çekmezdiniz bence survivalı kapatın ve skyblock'a odaklanın
Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. 3 Haftalık bir sunucu olmamıza rağmen tepkiler gayet iyi ve bizi bu çok mutlu ediyor. Skyblock'taki kitlemizi aslında yerine oturttuk, sabit 15 kişi sunucu'da kalıcı ve saat "05:00" olsa bile sunucumuzda 10 çevrimiçi oyuncumuz bulunuyor. "HUB" olmamızın sebebini bir üst cevabımda belirtmiştim. "Skyblock'u bakıma aldığımızda oyuncularımızın sıkılmaması ve vakit geçirebileceği bir yer olması amacıyla girdik bu işe. Skyblock tam anlamıyla bittiğinde ise Survival için uğraşmaya başlayacağız ve daha sonra planlarımıza göre uygun olan işlere gireceğiz." Tekrar yorumunuz için teşekkür ederiz iyi günler iyi forumlar dileriz...
672

mortalstroke

Kızıltaş madencisi
119106

Merhaba arkadaşlar, sunucumuz yaklaşık 3 hafta önce aktif hale geldi. Şu anlık sadece Skyblock sunucusu olarak yola devam ediyoruz, fakat 3 gün önce Survival'da açmaya karar verdik. Bu durum bizi biraz zorlayacak gibi duruyor, bu yüzden yeni profesyonel ekip arkadaşları arıyoruz. Aşağıda vermiş olduğum formu doldurup bize discord'dan yazmanız yeterli.

119107

Discord Adresimiz:

SalgamSuyu#4084

Başvuru Formu:

Ad:
Soyad:
Discord:
Minecraft Kullanıcı Adı:
Ad:Ali
Soyad:Zeynalov
Tecrübe:Var 3.5 yıl bi serverde Admin oldum
Discord:AloneAli#8698
Minecraft Kullanıcı Adı:AloneAli

Birkan

Elmas madencisi
lardeş sen niye herkese sallıyıp duruyon daha yararlı olablir kitle icin

iAndroOyuncu

Kömür madencisi
Ad: Deniz
Soyad: Ceran
Tecrübe: daha önce modluk yaptım kendi serverimi açtım sonra kapattım
Discord: Deniz Ceran#8609
Minecraft Kullanıcı Adı: iAndroOyuncu