Katil Kim? - Birinci Olma Taktikleri

Daha Çok Taktik Gelsin Mi?

  • Evet

    Kullanılan: 3 100.0%
  • Hayır

    Kullanılan: 0 0.0%

  • Kullanılan toplam oy
    3

AdaGrsy

Kömür madencisi
Katılım
19 Haz 2019
Mesajlar
14
Beğeni
4
Puanları
30

Katil Kim?
Katil'den acilen kaçman lazım!

Hırsız ve Polis gibi olan Katil Kim oyunu, Hypixel ve HiveMC adlı premiumlu sunucularda çok fazla oynanmakta. Ve bu oyunun nasıl ilerlediğini ve birinci nasıl olabileceğini bilmeyen çok fazla kişi bulunmakta. Ben ise bunun için bir taktik konusu açmaya karar verdim. Eğer konuyu beğenirseniz yoruma yazı yazarken yanına 👌 emojisi koymayı unutmayın.Katil Kim Nedir? Nasıl Oynanır?
Katil Kim'de bir kişi katil olurken bir kişide dedektif olur. Katil'in amacı vatandaşları ve dedektifi öldürmektir. Eğer hepsini öldürürse oyunu kazanır. Dedektif'in amacı ise katili bulup onu öldürmek. Vatandaşın görevi ise katilden saklanmak. Ancak oyunda katil kim o bilinmez. O yüzden kimin katil olduğunu öğrenmelisiniz ve ondan kaçıp saklanmanız gereklidir. Eğer katil dedektifi öldürürse dedektifin silahı yere düşer. Ve o silahı alıp bir yerde nişanda beklemelisiniz. Ancak silahı alırken dikkatli olmanızda fayda var. Katil oralarda dolaşabilir böylece sizi ninja gibi avlayabilir.


Onun dışında etraftaki altın paraları toplayıp kazanın içine koymalısınız. Böylece size bir adet sıkmalı silah hakkı yada 10 saniyelik görünmezlik iksiri verebilir. Onun dışında taşımalı ışınlanma yerleri bulunmakta. Sizden 2 Altın isteyecektir. Eğer katil senin peşindeyse o taşımalı ışınlanma sayesinde katilden kurtulabilirsin. Eğer birinci olmak istiyorsan aşağıdaki toplam 3 taktiği uygulayabilirsin.1. Taktik: Sessiz Bir Şekilde Saklan!
Bir katil, her yerden şüphelenebilir. Ancak sen katilden kaçmak yerine saklanabilirsin! Mesela, bir merdivenin altında kamuflaj olup orada bekleyebilirsin. Yada bir odanın içinde eğer kıyafet dolabı varsa onun içine girip saklanabilirsin! Böylece katil senin nerede olduğunu arayana kadar oyun bitmiş olur!2. Taktik: Haritayı Çin'den Afrika'ya Kadar Ezberle!
Haritalar, çoğu internet sayfalarında paylaşılır. O haritaları indirip baştan sonra ezberlemen gerekli. Nerede saklanabilirim? yada katili nasıl tuzağa düşürebilirsin? böylece biraz daha fazla bilgiye ( Tüyo ) sahip olabilirsin.3. Taktik: Katilin Kafasını Karıştır!
Eğer olduğun haritada bir kütüphane varsa rahatça birinci olabilirsin! Katil seni fark ettiği zaman hemen kütüphaneye gidip yada bir yere gidip uzun bir tur at! Katilin kafası karışır ve seni yakalamaktan vazgeçer. Tekrar fark ettiğinde bu sefer daha zorlayıcısını yap hep farklı yerlere git! Elimizde silah olmasa bile bu oyunu alabiliriz değil'mi?
 

MigrostaKasiyer

Kömür madencisi
Katılım
20 Haz 2019
Mesajlar
11
Beğeni
6
Puanları
30
Hypixelin anlatış tarzına benziyo o fotolarfa yt lerin küçük resimleri. Yani Santafor gibi ne
desem bende bilemedim. Ama genede
eline sağlık.
 

Wakkup

Kömür madencisi
Katılım
18 Haz 2019
Mesajlar
6
Beğeni
2
Puanları
30
Konunun tamamen alıntı olması dışında hiçbir sorun yok.
 
Üst