KEDİMC.COM | 1.16.5 | EmekSkyblock - Gelişime Açık | SEZON BİRİNCİSİ 600TL | BOSS

Kedi Network

Oduncu

Skyblock sunucuları arasında geçen dramdan sıkılmadın mı? Kedi, temelleri 2019 dönemlerinde atılmış bir topluluktur. Farklı platformlarda adını fazlasıyla duyuran "KEDİ" (roleplay) Minecraft'a el atmaya karar verip piyasaya girişini sağlamıştır. Geçen aylarda Minecraft sunucusu, KediMC için toplanan yönetim kadrosu, oyuncularına eşsiz oyun keyfi sunmak için çalışmalara başlamıştı. Yıllardır, oyunculara vaat edilen oyun deneyiminin, oyun ortamına yansıtılamaması yönetim ekibinin tek kaygısıydı. KediMC'nin yönetim ekibinin, en büyük teminatı ise Yönetim ekibi içerisinde bulunan fertlerin daha öncesinde Minecraft sunucularında ve topluluk yönetme kısımlarında uzmanlaşmış, deneyimleşmiş olmasıydı. Süslü sistemler ile değil, oyun deneyimini size yaşatacak, kullanışlı, size yön verecek ve oyun keyfini size dibine kadar hissettirebilecek sistemler ile geliyoruz. Başarı hedefini kompleksleştirmeyen, otoriter yönetim ekibi kavramını sizler için yıkarak; sadece oyun ortamı yaratmak uğruna çalışan KediMC evreni seni çağırıyor. Alışılagelmiş yönetim biçimlerinden, demode olmuş sistemlerden, itibarsızlaştırılmış farklı Skyblock ortamından uzak kalabilmen için harika bir fırsat şu an seninle. Bu platformdan çok şey çalan dramalardan epey uzağız ve kötümser rekabete sirayet eden manipülasyon çalışmalarından uzak kalarak hedeflediğimiz yolda emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Unutma, geçmişte tatmış olduğun bütün zevkler tekrar burada. Ya da unut, KediMC sana her şeyi hatırlatacak.
Okuduğun ya da okumaya tenezzül bile etmediğin bu metnin yazılmak için yazılmadığını, asıl gerçeği topluluğumuza katıldığında ve bütün gelişmelerden haberdar olduğunda daha net kavrayacaksın.

discord.gg/kedimc
kedimc.com