KLANIMIZA Alım var - Bakmadan geçme!

entic

Oduncu
Herkese merhaba arkadaşlar ben entic gerçek ismim Mehmet 20 yaşındayım. 2013 den Beri Soylular isimli Minecraft Faction klanına yönetmekteyim.
Klanımız güzel bir arkadaş ortamı olmanın yanı sıra hard Roleplay ağırlıklı bir klandır. klanımız da adete gerçek bir devlet gibi bakanlıklar bulunmaktadır kendi içimizde mesleklerimiz var kendi yönetim sistemimiz var ve kendi ordumuz var. Popüler serverlere girip serverde ki bizden daha güçlü klanları yenmeye çalışıyoruz yakın bir zamanda yeni bir servere başlayacağız ve yeni yoldaşlara ihtiyaç var! Klan içerisinde birden fazla görev olduğu için iyi olduğunuz konu ile başvuru yapabilirsiniz katılma şartları:

+14 yaş üstü
+Discord kullanıcak(mikrofon olmak veya konuşmak zorunda değil ama yazdıklarımızı görmeli)
+Rollere uyacak
+Gereksiz küfür/troll gibi davranışlarda bulunmayacak
+aktif olucak her hafta en az 2 saat girebilmeli
+ve boş durmayacak

Aradağımız roller:

+Savaşçı(Pvp atmakta uzman)
+Admin (hem klaniçi hem de discord üzerinde adminlik yapıcak)
+Redstoner(Kızıltaş devresi yapmakta uzman)
+Madenci(Bol bol elmas getiren)
+Çiftci (en güzel ekmekleri yapan)
+Tüccar (uyanık esnaf)
+Balıkçı (hamsi getiren)
+Mimar (Yapı yapma ve dekorasyonda uzman)

siz de bu roller arasında ''ben tam şu role uygunum'' dediğiniz varsa hiç durmadan aramıza, bu harika ortama katılın

Katılmak için discord üzerinden beni ekleyip ''İlandan geliyorum'' demeniz ve şartları kabul ediyor olmanız yeterlidir

Discord kullanıcı adım: Mehmet#2923

Ekli dosyalar

namueycraft

Kömür madencisi
selamlar isterseniz emek eski hard faction sunucusu var düşünürseniz klanınızla birlikte gelin twitchhte yayın açıyoruz ödüller oluyor