Köylülerim çiftleşmiyor Çalışmıyor envanterine item alımıyor

Ergin-09

Oduncu
arkadaşlar bir youtube kanalım var ve onda da bir survival serim var dünyamda bulunan yer farketmeksizin köylüler çalışmıyor envanterlerine malzeme almıyorlar örneğin çiftçi köylüye pancar havuç ekmek atıyorum almak için üzerine geliyor ama alamıyorlar envanterleri doludur diye zombi köylüden köylüye çevirim denedim ama sonuç aynı yardımcı olurmusunu teşekkürler

vHaryn

Kömür madencisi
Daha önce köylülere vurduysan küsmüş olabilirler.:(

Curcuna

Kömür madencisi
aynı sorun bendede var ama ben serverda oynuyorum

kulul4

Oduncu
arkadaşlar bir youtube kanalım var ve onda da bir survival serim var dünyamda bulunan yer farketmeksizin köylüler çalışmıyor envanterlerine malzeme almıyorlar örneğin çiftçi köylüye pancar havuç ekmek atıyorum almak için üzerine geliyor ama alamıyorlar envanterleri doludur diye zombi köylüden köylüye çevirim denedim ama sonuç aynı yardımcı olurmusunu teşekkürler
evett yaklaşık 1 ay benimde bu sıkıntıyı cekmem ve tüm forumlar sitelerde gezmeme ragmen bu konuyla alakalı çok birşey bulunmayan bir durum ama sonunda fark edip nasıl çözüm olacagını buldum aslında çözüm çok basit ama aklımıza gelmiyor kendi serverinde oynuyorsun ve creeperları sevmiyorsun bu belli onun içinde gamerule mobgriefingi kapatıyorsun ki patlayınca evin felan kırılmasın :D ama aslında onun tüm bu sorunlara yol açtıgı hiç aklımıza gelmiyor işte neyse çok uzattım işin özeti /gamerule mobGriefing true komutunu kulllanıyorsun bütün sorun ortadan kalkıyor (bi rep atsan sevinirim bu arada

kulul4

Oduncu
aynı sorun bendede var ama ben serverda oynuyorum
evett yaklaşık 1 ay benimde bu sıkıntıyı cekmem ve tüm forumlar sitelerde gezmeme ragmen bu konuyla alakalı çok birşey bulunmayan bir durum ama sonunda fark edip nasıl çözüm olacagını buldum aslında çözüm çok basit ama aklımıza gelmiyor kendi serverinde oynuyorsun ve creeperları sevmiyorsun bu belli onun içinde gamerule mobgriefingi kapatıyorsun ki patlayınca evin felan kırılmasın :D ama aslında onun tüm bu sorunlara yol açtıgı hiç aklımıza gelmiyor işte neyse çok uzattım işin özeti /gamerule mobGriefing true komutunu kulllanıyorsun bütün sorun ortadan kalkıyor (bi rep atsan sevinirim bu arada)

patates132

Oduncu
evett yaklaşık 1 ay benimde bu sıkıntıyı cekmem ve tüm forumlar sitelerde gezmeme ragmen bu konuyla alakalı çok birşey bulunmayan bir durum ama sonunda fark edip nasıl çözüm olacagını buldum aslında çözüm çok basit ama aklımıza gelmiyor kendi serverinde oynuyorsun ve creeperları sevmiyorsun bu belli onun içinde gamerule mobgriefingi kapatıyorsun ki patlayınca evin felan kırılmasın :D ama aslında onun tüm bu sorunlara yol açtıgı hiç aklımıza gelmiyor işte neyse çok uzattım işin özeti /gamerule mobGriefing true komutunu kulllanıyorsun bütün sorun ortadan kalkıyor (bi rep atsan sevinirim bu arada)
kral sırf sana cevap vermek için yeni hesap açtım (biliyorum 2 yıl oldu belki görürsün) oyunu uzun zamandır oynuyorum hatta köylüler için farm bile yaptım ve olmuyordu fakat senin yorumunu okuyunca ve aynısını oyun içinde yapınca düzeldi teşekkür ederim

DavidPlown

Oduncu
Mold Remediation Certification and Training Programs

What are some effective DIY methods for mold remediation, and when should I consider hiring a professional?