Konu içeriği silinmiştir.

2qke

Kütüphaneci
Ekipten ayrıldığım için konu içeriği silinmiştir.​

Son düzenleme:

TheDev

Kömür madencisi
ekipden atılmak önemli değil ettigin küfür önemli

TheDev

Kömür madencisi
evet rahatsız ettim asdosaodsa ss atsana bakiyim ama küfürnde çıksın

2qke

Kütüphaneci
evet rahatsız ettim asdosaodsa ss atsana bakiyim ama küfürnde çıksın
Konuşmaları sildim. Herkesle uğraştım ama bu kez uğraşmayacağım. Küfür ettim doğrudur çünkü çok rahatsız ettin. İyi günler dilerim bu kez uğraşmayacağım.

TheDev

Kömür madencisi
Konuşmaları sildim. Herkesle uğraştım ama bu kez uğraşmayacağım. Küfür ettim doğrudur çünkü çok rahatsız ettin. İyi günler dilerim bu kez uğraşmayacağım.
ne rahatsız ettim ss atabilirmisin bak yalan söyleme

TheDev

Kömür madencisi
bana küfür ettin ve arkadaşlık attım çünkü engelledin engeli açarmısın lexionun ahlaklı yardımcısı sunucuyu aç tekrar açarım konuyu merak etme

2qke

Kütüphaneci
ne rahatsız ettim ss atabilirmisin bak yalan söyleme
Sürekli arkadaşlık isteği atarak beni rahatsız ettin ve ben de sonunda sabrım taştı sövdüm. Ben sabır taşı değilim ve son kez söylüyorum bundan sonra kim ne yaparsa yapsın artık uğraşmayacağım, iyi günler dilerim.

TheDev

Kömür madencisi
ve hiçbirşey anneme küfretme hakkını sana vermiyor

TheDev

Kömür madencisi
Sürekli arkadaşlık isteği atarak beni rahatsız ettin ve ben de sonunda sabrım taştı sövdüm. Ben sabır taşı değilim ve son kez söylüyorum bundan sonra kim ne yaparsa yapsın artık uğraşmayacağım, iyi günler dilerim.
ASDASIDOIHASDJIAJISDAJIDJI0 1 kere attım ve ondada küfür yazdın yalan söylerken utanıyormusun veya oyuncumusun engel aç dcden konuşalım

2qke

Kütüphaneci
ASDASIDOIHASDJIAJISDAJIDJI0 1 kere attım ve ondada küfür yazdın yalan söylerken utanıyormusun veya oyuncumusun engel aç dcden konuşalım
1. olarak yalan nerede? 2-3 defa arkadaşlık isteği atan sen değil misin?
2. olarak seninle konuşmak istemiyorum.
3. olarak ise özel bir konuyu foruma taşıyıp tartışma çıkartma hakkın yok.

Son ve son olarak söylüyorum bundan sonra ne yazarsan yaz artık cevap vermeyeceğim. Küfür ettiğimi kabul ediyorum, rahatsız ettin sabrım taştı.

TheDev

Kömür madencisi
1. olarak yalan nerede? 2-3 defa arkadaşlık isteği atan sen değil misin?
2. olarak seninle konuşmak istemiyorum.
3. olarak ise özel bir konuyu foruma taşıyıp tartışma çıkartma hakkın yok.

Son ve son olarak söylüyorum bundan sonra ne yazarsan yaz artık cevap vermeyeceğim. Küfür ettiğimi kabul ediyorum, rahatsız ettin sabrım taştı.
seninde benim anneme küfür etme hakkın yok ? rahatsız etmedim kanıt atarmısın sırf ppini aldım diye o kadar küfür fazla ve küfür edip kaçıcak kadarda karaktersiz birisin

2qke

Kütüphaneci
seninde benim anneme küfür etme hakkın yok ? rahatsız etmedim kanıt atarmısın sırf ppini aldım diye o kadar küfür fazla ve küfür edip kaçıcak kadarda karaktersiz birisin
Sana artık cevap vermeyeceğim dedim neden havlıyorsun? Arkadaşlık isteklerini sildim gitti neyin ekran resmini alayım? Profilimi çaldın ve ben de sana sövdüm. Bu 2 kişi arasında yaşanan bir olayı gelip foruma yansıtmak karaktersizliktir. Özel bir konuyu yansıtarak sadece rezil oluyorsun. Sabır taşım çatladı.

Gel bakalım o kadar insan gibi konuşalım diyorsun.
6325

TheDev

Kömür madencisi
Sana artık cevap vermeyeceğim dedim neden havlıyorsun? Arkadaşlık isteklerini sildim gitti neyin ekran resmini alayım? Profilimi çaldın ve ben de sana sövdüm. Bu 2 kişi arasında yaşanan bir olayı gelip foruma yansıtmak karaktersizliktir. Özel bir konuyu yansıtarak sadece rezil oluyorsun. Sabır taşım çatladı.
hayla utanmadan profilimi çaldın ve bende sana sövdüm diyorsun profilinin patentini gösterirmisin ? ve yarın birgün sana teklif gelirse veya sunucu açılırsa bunlarda bilinsin eğer engellemeseydin konu buraya gelmeyecekdi fakat küfür edip kaçıyorsun

yazık kafama

2qke

Kütüphaneci
hayla utanmadan profilimi çaldın ve bende sana sövdüm diyorsun profilinin patentini gösterirmisin ? ve yarın birgün sana teklif gelirse veya sunucu açılırsa bunlarda bilinsin eğer engellemeseydin konu buraya gelmeyecekdi fakat küfür edip kaçıyorsun

yazık kafama
Küfür edip engelledim doğru bu tekrar istek attım. Merak etme herkes bilir beni, bekliyorum isteği.