LkerX Pack PvP Resourcepack/Texturepack

LkerX

Oduncu
Selamlar dostlar!

LkerX Pack adını verdiğim bir PvP Pack üzerinde çalışıyorum ve şuanda da kullanılabilir seviyeye geldiği için sizlerle paylaşmak istedim.

Ana renk olarak kırmızıyı benimsedim ve kırmızı renk üzerinden ilerledim.

Linki üzerinden indirebilirsiniz.

Eleştirilerinizi ve önerilerinizi buradan iletebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

MegaKiller2021

Altın madencisi
Selamlar dostlar!

LkerX Pack adını verdiğim bir PvP Pack üzerinde çalışıyorum ve şuanda da kullanılabilir seviyeye geldiği için sizlerle paylaşmak istedim.

Eleştirilerinizi ve önerilerinizi buradan iletebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Pack'i İndirmeden Önce Bir Resimlere Baktım Ve Çok Güzel Duruyor Ama Hem İndirince Hem De Resimlerden Bir Şey Fark Ettim Bazı Eşyalar Çok Kalın Ve x32 Yada x64 Gibi Gözükürken Bazı Eşyalar x16 Gibi Gözüküyor Ve Saten De Pack x16 Olarak Yapılmış Ama Yine De Çok Güzel Bir Pack Olmuş 😇(y)

Son düzenleme:

MegaKiller2021

Altın madencisi
Selamlar dostlar!

Pack'de Font Kısmını Bulamadım Siz Bilerek Mi Eklemediniz Yoksa Unuttunuz Mu?

LkerX

Oduncu
Pack'i İndirmeden Önce Bir Resimlere Baktım Ve Çok Güzel Duruyor Ama Hem İndirince Hem De Resimlerden Bir Şey Fark Ettim Bazı Eşyalar Çok Kalın Ve x32 Yada x64 Gibi Gözükürken Bazı Eşyalar x16 Gibi Gözüküyor Ve Saten De Pack x16 Olarak Yapılmış Ama Yine De Çok Güzel Bir Pack Olmuş 😇(y)
Pack'de Font Kısmını Bulamadım Siz Bilerek Mi Eklemediniz Yoksa Unuttunuz Mu?
Çok teşekkür ederim düşünceleriniz için. Fontu ise özellikle eklemedim, Minecraft'ın fontu hoşuma gidiyor ama elbette isterseniz ve bilginiz varsa kendinizde ekleme yapabilirsiniz.

MegaKiller2021

Altın madencisi
Çok teşekkür ederim düşünceleriniz için. Fontu ise özellikle eklemedim, Minecraft'ın fontu hoşuma gidiyor ama elbette isterseniz ve bilginiz varsa kendinizde ekleme yapabilirsiniz.
Aslında Font'u Eklememeniz Sadece Bir Soruydu. Normalde Hep Font Olduğu İçin Şaşırdım Ama Minecraft'ın Kendi Font'u Benim De Hoşuma Gidiyor. Texture Pack'iniz Hem PvP Hem De FPS Boost Bir Pack Olmuş. Başarılar Dilerim 😇(y)