MANDALINAS CRAFTERS / 1.12.2 / Survival sunucusu / 212.252.182.133

Mandalina

Oduncu
Merhaba ben Mandalina! Bugün sizlere yeni açılan Mandalinas Crafters serverini tanıtacağım. Sunucumuz henüz çok genç olduğu için Beta tester olarak giriş yapabiliyorsunuz. Her hafta özel olarak bakıma alıp sorunları hep birlikte ele alıyoruz. Sunucumuzda Köylü ticaret, boss, kasa pluginleri vardır.

Sizlere kanıtlamak amacı ile bir kaç foto göstermek isterim;

▂▃▄▅▆▇█▓▒░KASA░▒▓█▇▆▅▄▃▂

Spawner kasası: Fiyatı 500k olup içerisinde her türlü spawner barındıran bir sandıktır.
Piyango kasası: Fiyatı 27.5K olup içerisinde Boş, 5k,10k, 25k, 50k, 2 anahtar, 100k ve 1m kazanma şansı olan bir sandıktır.
Ender kasası: Fiyatı 330k olup içerisinde 64 odun, 4 elmas blok, Blaze spawner, 16 büyü masası, 64 elmas ve daha fazlası bulunan bir sandıktır.
Efsanevi kasa: Fiyatı 400k olup içerisinde 8 altın bloğu, 8 elmas bloğu, 12 Gapple, İnek spawner, Koruma IV set kazanma imkanı bulunmaktadır.

Kasa.png

▂▃▄▅▆▇█▓▒TICARET░▒▓█▇▆▅▄▃▂

Kırıktaş, toprak, taş gibi materyalleri köylüler ile takas yoluyla değerli madenlere çevirme fırsatı seni bekliyor olacak! (Her hafta üzerine ekleme yapıyoruz)

ticarrr.png

▂▃▄▅▆▇█▓▒░BOSS░▒▓█▇▆▅▄▃▂

Oyundaki en epik esyalar bu destansı canavarlardan kazanılmaktadır. Epey kuvvetli olmalarının yanı sıra ciddi miktarda ödüler sizi bekliyor olacak. Dikkatli olun burada ölmenin cezası ağır kesilir.

Mevcut Bosslar: SkeletonKing, SkeletonArcher
2019-08-23_15.19.45.png

SUNUCU HAKKINDA

-VIP seçeneklerimiz sunumuza yavaş yavaş entegre olmaktadır.

҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉

-10+ warp seçeneği mevcuttur
҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉

-Sunucu destek ekibi elinden geldiğince yardımcı olmaktadır.
҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉

-Rehber alımları yapılacaktır.
҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉

-Twitch.tv/MandalinaS adresi üzerinden etkinlikler yapılmaktadır.
҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉ ҉

▂▃▄▅▆▇█▓▒░NETHER░▒▓█▇▆▅▄▃▂

nether.png

▂▃▄▅▆▇█▓▒░ORMAN░▒▓█▇▆▅▄▃▂

orman.png

▂▃▄▅▆▇█▓▒░SPAWN░▒▓█▇▆▅▄▃▂

spawn.png

▂▃▄▅▆▇█▓▒░END░▒▓█▇▆▅▄▃▂

end.png

▂▃▄▅▆▇█▓▒░NONMARKET░▒▓█▇▆▅▄▃▂

nemarket.png

─────────────────────────────────────
Peki ya ben kimim?
Benim oyunda ki ismim : Mandalina
Beni oyunda arkadaş ekleyebilirsiniz, ve aklınızda kalan soruları bana sorabilirsiniz. Size elimden geldiği kadar yardım edeceğim. Sizler yeter ki oynamak isteyin.
─────────────────────────────────────

IP: 212.252.182.133
Surum: 1.12.2
Discord:
https://discord.gg/dHQbQ2n

DarkSad

Kaşif
Yapılar geliştirebilir, sistemler hakkında bilgi verilebilirdi, sunucu hakkında ufak bilgiler verilebilirdi, Yetkililer, İşletim Sistemi ve Ne zamandır bu sektörde olduğunuz.

Eklenmesi gerekenler

- Sistemler bölümü
- Detaylı ve bilgilendirici bir konu tasarımı
- Sunucu sitesi ve Sayısal IP yerine Play.Mandalinas.com gibi bir IP
- Sanal Market
- Yeni ve göze güzel gelen yapılar

Başarılar!

TheAika

Oduncu
Tam bir köle sunucusu

netherın girişindeki yazıdan korktuğum için içeriye giremedim az korkunç yapın bu fazla