Mc Oynayacak Arkadaş Grubu Arıyorum

Excel

Oduncu
Uzun Süredir Arkadaşım yok en son ekibim dagıldı samimi dost canlısı mic arada bi açarız isterse hiç açmayız yeterki arkadaş grubu olsun birlikte çeşitli oyunlar oynarız benim gibi arkadaş arayanlar varsa bana ulaşabilirler. bu arada gün içi aktifim
Discord:EXC̺̞E̷͠L¯#5103

onurbaba0911

Kızıltaş madencisi
Uzun Süredir Arkadaşım yok en son ekibim dagıldı samimi dost canlısı mic arada bi açarız isterse hiç açmayız yeterki arkadaş grubu olsun birlikte çeşitli oyunlar oynarız benim gibi arkadaş arayanlar varsa bana ulaşabilirler. bu arada gün içi aktifim
Burası hataların ve sorunların düzeltilmesi için yardım alınan bir yer olduğu için arkadaş aramak mantıklı değil. Arkadaş arayan kişiler buraya gelmiyor yani fazla.

11numara

Oduncu

bro discorddan yazcaktım discorddeğişti yazılmıyoor o yüzden burdan yazıyorum

ben ve arkadaşlarım arkadaş arıyoruz bir mc serverına girip krallık yapcaz eğer gelmek istersen.Bu arada towny ve gerçek minecraft haritalı bir server arıyoruz gel bizde internetten tanıştık 2gün oldu tanışalı iyi günler.....

Selenahudge

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Печатайте без проблем с нашей заправкой картриджей в Краснодаре Карасунский! Нужен ремонт? Мы выполняем ремонт ноутбуков.

<a href=https://7cv.su/projects/chistka-sistemnogo-bloka/>Ремонт Компьютера Краснодар</a>

Selenahudge

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Нужен ремонт ноутбуков в Краснодаре? Мы вам поможем! Наши мастера в Карасунском районе готовы заправить ваш картридж в кратчайшие сроки!

<a href=https://7cv.su/remont-printera-lexmark/>Ремонт Ноутбуков в Краснодаре</a>