Merhaba crafrise ve son oyncu gibi suncularda hata alyorum hatanın adınet framework initialization error

ibrahim12123

Kömür madencisi
Merhba sayin yetkililer daha 2 gün önce bir sorun la karşəlaşdım craftrise son oyuncu gibi lahuncerlerde bir sorun yaşadım sorunun adı net framework initialization error destekleriniz beklyorum teşekürller

Ekli dosyalar

Dolunay

Kızıltaş madencisi
Merhba sayin yetkililer daha 2 gün önce bir sorun la karşəlaşdım craftrise son oyuncu gibi lahuncerlerde bir sorun yaşadım sorunun adı net framework initialization error destekleriniz beklyorum teşekürller
Doğrudan buradan iletebilirsin
Yetkili ekibi ilgilenecektir

İyi Günler..

ibrahim12123

Kömür madencisi
benbu sitden hic birsey anlmadim yanış anlmayın amma siz ilginseniz , burada kod flaan biseyler yazyor amma ben nerye yazcambu kodalri ,

Ravolt

Demir madencisi
DarkSad'in vermiş olduğu kaynakta varsa, geliştirmekte olduğunuz bir uygulama için geçerli olan Framework yapılandırma ayarları mevcut. Sizin bu yapılandırma ayarlarıyla herhangi bir işiniz yok.
İlgili linkten güncel sürümünü yükleyip tekrar launcheri başlatmayı deneyiniz.

ibrahim12123

Kömür madencisi
birde abi bende v4.030319 boyle bir surum verour o zaman hangi surmu inderyim orda 4.0 sürmu yoki bu rada en son sürümü indrecegim

Ravolt

Demir madencisi
DarkSad'in vermiş olduğu kaynakta varsa, geliştirmekte olduğunuz bir uygulama için geçerli olan Framework yapılandırma ayarları mevcut. Sizin bu yapılandırma ayarlarıyla herhangi bir işiniz yok.
İlgili linkten güncel sürümünü yükleyip tekrar launcheri başlatmayı deneyiniz.
@ibrahim12123 burada vermiş olduğum linkten,
11487

Başta bulunan 4.8 versiyonunu yüklerseniz sorununuz çözülecektir.