Merhabalar :)

Mehmet273

Oduncu
Arkadaşlar,ben yeni geldim,ve bir proje ile geldim.mc edit ve worldpainter tarzı programlar ile haşır neşir olup da eminim ki benim gibi birden fazla şehir kuran,yol bağlantıları yapıp minecraft dünyasını kendine has bir ülkeye çeviren vardır (Yoksa da olsun artık,çok zevkli)
Sizlere bunun için custom npc's modunu Flan's mod eşliğinde öneriyorum,zira kuracağınız ülkenin ordusunu bu modlar sayesinde oluşturacaksınız.
Projeme gelecek olursak,bir çok schematic sunan sitede insanlar bir yapıyı ne kadar büyük yaparsam o kadar çok beğenilir kafasında,ve kuracağımız şehirlerde gereksiz büyük binalar hem sistemde çok yer yiyor hem de hoş olmayan bir görüntü sunuyor.
Bende bu yüzden her kültür ve mimari tarza ait binaları küçük (insani) boyutlarda yapmaya Sovyet Mimarisinden başlamış bulunmaktayım.
Çalışmalarıma göz atmak için:
Benimle bir olup,bu projeyi canlandırmak isteyen aranızda belki vardır diye paylaşayım dedim,bu tarz küçük yapıları tek bir linkte buluşturup koleksiyon haline getireceğiz böylece minecraft bir nevi şehir kurma simülasyonu işlevi görebilecek tam anlamıyla...
Buradan iletişime geçebilirsiniz: [email protected]