mincraft.net satın alma hatası.

mnsgrnd

Oduncu
minecraft.net üzerinden alışveriş yapmayı deniyorum. kart bilgilerimi girdikten sonra telefona gelen sms şifresini de giriyorum ve ekrana şu hata geliyor.

SİPARİŞ VERİLİRKEN HATA OLUŞTU×
Sipariş verilirken bir hata oluştu. Lütfen kredi kartı bilgilerini doğrulayıp tekrar deneyin.

banka hesap kartıyla
sanal kartla
kredi kartıyla

bu kartların tümüyle ayrı ayrı denedim olmadı. kart bilgilerini doğru girdiğime de eminim ki bilgiler yanlış olsa sms şifresi gelmez. hesapların tamamında yeterince (hatta 2 katı kadar) bakiye var. satın alma işlemi euro olduğu için bankaların onaylamayacağı geldi aklıma fakat sanal kart ile yurt dışı alışveriş de yapabiliyosunuz. sorunu çözemedim. sizce sorun nedir.

Nirvana

Oduncu
Ben ve bir arkadaşımda daha aynı sıkıntı oldu lütfen çözümünü bilen ya da yapabilen varsa yazsın

ShiftDelete

Oduncu
minecraft.net bakıma girdiğinde ya da yoğunluk olduğunda belirli bölgelerde satın alımlar kapatılabiliyormuş ve bu hatanın sebebi buymuş. bir kaç gün sonra tekrar denerseniz alım yapabilirsiniz.

zuhman

Oduncu
Selamlar,

Aynı hata bende de oldu. Siteye yazdım banka ile ilgili dediler, bankayı aradım site ile ilgili dediler., 3 ayrı bankadan kredi kartı sanal kart banka kartı dedim olmadı.
2 ayda internet sitesi yapan arkadaşın sitesinde ödeme sorunsuz çalışırken, bu aptal firmanın ödeme sistemi çalışmadığı için korsan indirdim ve oynuyorum. Sorunu çözebilen olursa oyunu satın alacağım.

O kadar gerizekalı bir site yapmışlar ki ve o kadar moron bir ödeme sistemi var ki resmen arkadaş orjinal ALMA babalar gibi korsan indir diyor, korsan olmadan oynayamayacakmıyız. Milletin 2000 yılında hallettiği online ödeme sistemini bu salaklar çözemiyor.

zuhman

Oduncu
BU aradada 3 aydır haftada bir deniyorum yine ödeme kabul etmiyor. Bundan sonra da denemicem, demekki para kazanmak istemiyor firma.

Suleymannn

Oduncu
Şu zamanda en iyisi Türkiye den almak hesabı. minecraft.net deki 200 TL'lik hesap yerine Türkiye'den güvenilir bir şekilde 70 TL'ye veya daha ucuza alırım Tavsiyem bu☺

DarKnight2027

Oduncu
Şu zamanda en iyisi Türkiye den almak hesabı. minecraft.net deki 200 TL'lik hesap yerine Türkiye'den güvenilir bir şekilde 70 TL'ye veya daha ucuza alırım Tavsiyem bu☺
dostum ama artık microsftdan yanı gerçek sitelerden almak zorunlu bende şipariş hatası alıyorum butun kartlarla dendeık ama olmuyor

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Merhabalar,

Tarayıcınız için bir VPN edinerek United States IP Adreslerinden birisine bağlanıp deneyebilirsiniz.
Eğer sorununuz hala devam ediyor ise diğer çözümleri deneyebiliriz.

Ege Bulgut

Oduncu
Bende Bugün Kartıma 246 Tl Doldurmuştum. Oyunu Alacaktım ki aynı sorunla karşılaştım. Lütfen Biri Çözüm Bulsun Parayı Görünce Hemen Harcayasım Geliyor. Oyunu Acilen Almam Lazım.

erto9898

Oduncu
Ben bayadır deniyorum almayı olmuyo posta kodunu değiştirdi mgene olmadı bir tek şunu söyleyebilirim ininal ile almaya çalışıyorsanız ininalin yeni sürümüyle almayı deneyin çipli olan teşekkürler :)

Tyren

Altın madencisi
Bende Bugün Kartıma 246 Tl Doldurmuştum. Oyunu Alacaktım ki aynı sorunla karşılaştım. Lütfen Biri Çözüm Bulsun Parayı Görünce Hemen Harcayasım Geliyor. Oyunu Acilen Almam Lazım.
1- Minecraft.net üzerinden satın alım yaptığınızdan emin olun.
2- Kartınızda yeterli bakiye olduğuna emin olun.
3- Kart bilgilerinizi kontrol edin.
4- 3DSecure şifresini doğru girdiğinizden emin olun.
5- Site yöneticileri/desteği veya bankanız/kart sağlayıcınız ile irtibata geçin.

Diğer ihtimaller/öneriler:

Tarayıcınızın güncel olduğuna emin olun ve/veya satın alım işlemini başka bir tarayıcıda/cihazda deneyin.
Farklı bir ödeme yöntemi deneyin. (Bulunduğunuz konuma göre değişiklik gösterebilir.)

Eğer kartı aldığınız veya aktif ettiğiniz ülkeden başka bir ülkede satın alım yapmayı deniyor iseniz güvenlik amacı ile işleminiz bloke olmuş olabilir. Bu durumda bankanıza/kart sağlayıcınıza ulaşın.