MINECON Live 2019 (Cumartesi, 28 Eylül 2019)

PluginerTR

Ziyaretçi
Ziyaretçi
1588

MINECON Live 2019

Bildiğiniz üzere her yıl Minecraft'ın yetkilileri bir etkinlik düzenler ve buna'da "MINECON" ismi verilmiştir. Oyunun ilk çıktığı günden beri her sene MINECON gerçekleştirilmiştir (2014 yılı hariç) ve isteyen herkes Minecon bileti alıp etkinliğe gidebiliyordu ve giden herkese MINECON Cape (Pelerin) dağıtılmaktadır. Ancak, Mojang bu konuda büyük bir değişiklik yaptı ve 2017 yılından itibaren Minecon'un ismi "MINECON Earth" olarak adlandırıldı ve ortalama 90 dakikalık bir canlı yayına sabitlendi. Artık Minecon'a sadece davetli ve özel kişiler gidebiliyor. Bu yıl Minecon'un ismi tekrardan değiştirildi ve adı "MINECON Live" olarak adlandırıldı. Değiştirilmesinin sebebi büyük ihtimal yeni çıkacak olan MINECRAFT Earth isimli oyunun olmasıdır.

MINECON Live 2019 - Ne Zaman Olacak?

Mojang'in yaptığı açıklamaya göre bu yılın Minecon tarihi; Cumartesi, 28 Eylül 2019 tarihinde olacaktır ve ortalama 90-dakikalık bir canlı yayın olarak gerçekleştirilecektir.

MINECON Live 2019'da Neler Duyurulacak?

Öncellikle hepimizin bildiği bir şey var ki Minecon'un asıl amacı Minecraft'ın yeni güncellemelerini duyurmaktır ve bu yıl ise aylardır beklediğimiz Minecraft 1.15'i duyuracaklar (Neler eklenecek, vs.) onun dışında Mojang iki yeni oyun çıkaracak (MINECRAFT Earth ve MINECRAFT Dungeons) ve büyük ihtimal bu iki yeni oyunun çıkış tarihleri'de o gün duyurulacaktır.

GEÇEN YILIN MINECON GÖSTERİSİ;

MINECRAFT EARTH TRAILER;

MINECRAFT DUNGEONS TRAILER;

Ek olarak, ben canlı yayını izleyeceğim ve ilgisini çeken herkese izlemeye davet ediyoruz.

Herkese İyi Forumlar!​

PluginerTR

Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ben nasıl bilet ala bilirim? Premium sahibiyim ve Minecon Cape istiyorum da.
Artık MINECON'a sadece özel davetli kişiler gidebiliyor maalesef. Bahsettiğin sistem 2016 yılında son kez uygulandı. Bu artık bir canlı yayın sistemine dönüştürüldü.