Minecraft 1.17.0 Çok korkunç bur olay yaşadım

SANANAMK

Oduncu
Tek istediğim Bir speedrunner olmaktı.
Bugün Minecrafta Girdim Ve 64 Diamond koydum Başlangıç olarak onları kırıp kullanacaktım.
Evimden inip hepsini öylesine kılıçla kırmaya çalıştım. Derken Oyunun Sol üstte kırmızı ve saliseler içinde
Değişen kodlar belirdi.
Screenshot_20210808-174327_Video Player.jpg

Daha sonrasında Bana Bakan Üzerinde farklı renkte Işıklar olan Ve gözleri Kırmızı Olan birini gördüm.
Sonra değişen kodlar yerine <Minecraft Sorrow>EXPECT US..._1.17.0
Yazdı. Bu ne demek bilmiyorum Ancak 1.17.0 Dan sonra Benden Başka bu olayları yaşayan insanlar olduğunu öğrendim.
Lütfen Bunu Youtubede Twitterde Facebookda Vs. Vs. Heryerde yayın isterseniz bu yazıları bir videoda söyleyin.
Oyunun yeni gizemimi?
Herobrine gibi bir efsanemi?
Doğukan adamın bile videosuna çıksın neolur.
Yalan söylemiyorum. Yeni Bir Kabus mu doğuyor? Sorrow:Kederlenme demek.
Herkes Kederleniyormu? Oyuna ne oluyor? Bu olayı Yaşıyorlar lütfen [email protected] ulaşsın.

Bundan 2 gün önce böyle bir yazı paylaştım. Ve paylaştığım mail hesabına bunu yaşıyan toplam 176 Adet mail aldım.
Acil bu anlattıklarım yayılmalı. Ve bu yazıyı gören duyan herkese sunu soruyorum

OYUNA İSTENMEDEN EKLENMİŞ BİR KOD MU?
YOKSA HERKES TARAFINDAN YILLARCA ARAŞTIRILMASI VE CİDDİ OLAN BİRŞEYMİ DOĞUYOR?

FOTOĞRAFIDA BU YAZIYIDA HERŞEYİ ALALIM VE TÜM DÜNYAYA YAYALIM LÜTFEN NELER OLUYOR OYUNA

Ixra

Oduncu
Mojang Öyle birşey eklemez eklerse oyunun yaş sınırı yükselir
Ve Daha insanlar yapay zekayı zor yapıyor bir hatayla yapay zeka oluşup seni korkutamaz
Hem öyle birşey olsa herkez internette bunu konuşur hiç kimseye bulaşmayıp sanamı bulaşacak
insanları yanıltma