Minecraft 1.8.x Emek Survival |FentumNW|

ri4left

Oduncu
Selam herkese..

Bugün sonunda serverimi açtım ve sizi de aramızda görmek istiyorum. Bunun için Buraya konu açtım.Öncelikle sunucumda tek başıma olduğum için bazı yerler diğer sunuculara göre yetersiz kalıyor bunun farkındayım???.Ama sizler sayesinde bunu aşacağımıza inanıyorum sunucum öyle çok fazla ram harcayan pluginlerle dolu değil.

gayet basit ve göz yormayacak şekilde yapmaya çalıştım.ve oyunculara çok büyük bir ram kalıyor . Lag yapmayacağını düşünüyorum .Ha eğer tutar da lag olursa makine yükseltiriz hiç merak etmeyin şimdi tanıtıma geçelim ...

IP : fentumnw.batihost.net

Sürüm 1.8.x

1019

Ekli dosyalar

DarkSad

Kaşif
Tasarım klasik, yapılar size mi ait anlamadım fakat daha fazla görsel ekleyebiliridiniz. Sistemler hakkında bir şey söylememişsiniz sunucuyu forumda görüp oynamaya değer bir sunucu olduğu belli değil.

ri4left

Oduncu
Tasarım klasik, yapılar size mi ait anlamadım fakat daha fazla görsel ekleyebiliridiniz. Sistemler hakkında bir şey söylememişsiniz sunucuyu forumda görüp oynamaya değer bir sunucu olduğu belli değil.
yapılar bana ait değil sadece spawn var fakat sistemler hakkında neden bişey yok sistemleriyeni yeni ekliyoruz aktiflik oturursa her şeyi eklicem aklımda dev bi plan var fakat 2 kişi varken bunları yapmam biraz mantıksız geldi bana