Minecraft beni delirtecek!!!

husozbasbgy

Oduncu
Arkadaşlar benim minecraft'ım bazen diğer oyunculardan daha hızlı ilerliyor. Örneğin sunucuya giriyorum ve zıplayarak yürüyorum. Bir zıplayıp geri inmesi 2 saniye ise benim karakterim 1,25 saniyede iniyor. Yemek yerken, zıplayıp blok koyarken acele varmış gibi koyuyor. Tabii bunu sunucu algılayınca ya banlıyor ya da oyun takılarak oynanıyor. Takılmaktan kastım lag olunca geri atar ya, onun gibi ama lagdan olmuyor. Hızlı olmasından kaynaklanıyor. Diğer oyunculardan daha hızlı olmam da karşıdakilere hileymişim gibi düşündürüyor çünkü 2 kere vurduktan sonra geri atıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.Dipnot: Eğer böyle yürünmeyecek kadar takılmaya başlayınca f3+s, f3+a veya texture değiştirince bir süreliğine düzeliyor. SingelPlayer'da hızlı olsa bile takılarak yürümüyor. (Oyunu, launcher'ı, herşeyi 3 kere silip yükledim minecraft ile ilgili olan ama düzelmiyor.)

Statsanwalt

Demir madencisi
Kaspersky ile virüs taraması yaptıktan sonra herhangi bir sıkıntı olmadığı durumunda Java sürümünüzde değişiklik yapmanızı tavsiye ediyorum. Java 7 veya en güncel Java sürümünü deneyebilirsiniz.

vHaryn

Kömür madencisi
Hata overclock işlemi sonrasında yaşanan hata. bios'a girip ayarları default yaparsan sorun çözülür.

sametkarabulut28

Elmas madencisi
sürekli böyle olursa makro ile F3+S kullanmayı deneyebilirsin hatta bilgin var ise bunu minecraft açılınca açılması için ayarlayabilirsin