Minecraft BigDig server kurdum ama petrol yok ve itemlere tıkladığımda ''you dont have permission to use this command'' uyarısı alıyorum.

cmlsky

Oduncu
Forumda yeniyim öncelikler yanlış şekilde konu açtıysam özür dilerim. Arkadaşlarımla bigdig modpack oynamaya karar verdik. Ardından indirip kurduk server ı ve oyuna girdik lakin modların çalıştığından şüpheliyiz hiç bir yerde petrol yok gelişmiş modlu itemlere tıkladığımızda ''you dont have permission to use this command'' uyarısı alıyoruz. Bu sorunun çözümü ne olabilir bilgisi olan yardımcı olursa çok mutlu olurum.

AsterXRoma

Kömür madencisi
Hocam server'i kurduğunuz site üzerinden kendinizi op vermeniz gerek.

cmlsky

Oduncu
Hocam server'i kurduğunuz site üzerinden kendinizi op vermeniz gerek.
Öncelikle geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Ben server ı kendi bilgisayarım üzerinde kurdum modem port numaram ile server.properties dosyası üzerinden yapacağım sanırım bahsettiğiniz şeyi lakin hala anlamadığım şey açılan haritalar vanilla haritası yani yaratılan dünya vanilla ama modlar görünüyor map vesayre normal ama vanillada oynuyormuşuz gibi. Technic launcher ın forumlarında aynı hatayı alanlar olmuş ama kimse bir cevap bulamamış. Genellikle launch.bat ı çalıştırın demişler ama onu çalıştırınca server açılmıyor sadece minecraf server.jar ı çalıştırınca server açılıyor?