minecraft Economi Concon Craft Rp Yapmak Artık Daha Eğlenceli

GurkanGG

Demir madencisi
Conconcraft oynamayı seviyor musunuz, rol yapmayı, hayatta kalmayı artık hayal gücünüzü kullanarak hayatta kalmanızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Benim bir projem var arkadaşlarımla oynarken biz her zaman farklı bir şekilde hayatta kalıyoruz. Süper kahraman olduk, şehir kurduk, rp döndürdük ve daha fazlasını yaptık. Ve ben bunları yaparken hiçbir zaman kaydetme gereği duymadım çünkü bunları yapmak çok kolay. Arkadaşlarımla ne zaman oynamak istesem yeniden yaparım diyordum. Bu aralar canım sıkıldı ve neden ben bu sistemi otomatik bir hale getirmiyorum ki dedim. Ve bu projeye başladım şuanda daha yolun başındayım bir sürü şey eklemeyi planlıyorum eğer fikirleriniz varsa discordan bana yazabilirsiniz. GürkanGG#3027 Şimdi yaptığım sistemi tanıtmaya geçebilirim. Bu arada sürüm 1.12 ve function sistem olduğu için her yere kura bilirsiniz. Daha bitmediği için paylaşamam. Böylesi daha iyi olduğunu düşündüm. Ama fikirleriniz varsa eklemek isterim.

Oyuna para kazanmanın bir sürü yolu var. Eğer işe girmek istiyorsanız bunun için 4 tane malzemeye ihtiyacınız var. Bu malzemeleri yapıp yere atıyorsunuz.
10762
10763

Malzemeleri yere atınca işçi kitabınız elinize geliyor. Kitabın içinden kendinize uygun bir iş seçiyorsunuz şuanda sadece oduncu var.
10764
10765
10766

Mesleğinizi seçince mesleğinize ait renginiz oluyor.
10767

Temel malzemeleri topladıktan sonra bir kazanın içine atabilirsiniz. Veya yapının aynısını sizde inşa edebilirsiniz.
10769
10770
10771

Ekstra olarak oyunda paranızı "TAB" tuşuna basılı tutarak ta görebilirsiniz.
10772

Oduncu mesleğinde para kazanmak için ortaya 3 tane odun koyuyorsunuz butona basıyorsunuz ve odunları dönüştürmeye başlıyor. Not butona basarken yerdeki odunun üstünde durun.
10773
10774
10775
10776

Evet gördüğünüz gibi odunları dönüştürdü ve bize 9 TL kazandırdı odunları yeniden ortaya koyup butonu yerleştirip yeniden bu işlemi yapabiliriz.

Tyren

Altın madencisi
Bilgilendirici bir şekilde atmışsın teşekkürler.

Romitou

Altın madencisi
Eline, koluna sağlık dostum güzel bir anlatım :)

potina

Kömür madencisi
nasılsın? ben iyi umarım sende iyisindir bende cr yok :'( kayıt oluyom olmuyo :( malasef bye