Minecraft Gerçek Dünyaya Geliyor: Minecraft Earth Duyuruldu! Peki Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Sizce Minecraft Earth, Pokemon GO Kadar İlgi Duyacak Mı?

  • Hayır, ilgi duymayacak.

    Kullanılan: 0 0.0%

  • Kullanılan toplam oy
    2

EmirYNGN

Kömür madencisi
Katılım
18 Haz 2019
Mesajlar
12
Beğeni
2
Puanları
30
Açık dünya oyunu tutkunlarının vazgeçilmezi olan Minecraft, bu sefer gerçek dünyaya geliyor. Gerçek dünyada AR ile oynanacak olan Minecraft Earth'ün hata giderme ve deneme süreci çok yakında başlıyor.

3 Haziran tarihinde duyurulan Minecraft'ın Pokemon GO benzeri Minecraft Earth, Minecraft oynayan kullanıcıların büyük çoğunluğunu fazlasıyla sevindirmişti. Oyuncular, Minecraft Earth sayesinde gerçek dünyada da yapılarını inşa edebilecek ve birbirlerine karşı oyun oynayabilecekler.

Bugün yapılan bir açıklamada Minecraft Earth'ün beta programının önümüzdeki 2 hafta içerisinde (ilk olarak iOS platformu için) başlayacağı duyuruldu. Kapalı şekilde gerçekleştirilecek olan Minecraft Earth beta süreci için kayıtlar da başladı. Minecraft Earth'ün kapalı beta sürecine dâhil olup oyunu herkesten önce deneyimlemek için buradan kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Minecraft Earth'ün kapalı beta sürecine katılım sağlayan kişiler katılımlarının onaylandığına dair bir e-posta alıyorlar. Bu e-postada beta başvurusunun onaylanmasının yanında kullanıcılara özel bir Minecraft Earth kostümüne de ücretsiz olarak hediye ediliyor. Dileyen kullanıcılar "TEMANI AL" butonuyla Overworld Kostümü'nü hesaplarına ekleyebilirler.

Peki, siz Minecraft Earth hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara yazarsanız hoş bir tartışma ortamı olur :)
(kaynak: webtekno)
 

Ekli dosyalar

Crefax

Zümrüt madencisi
Katılım
4 Haz 2019
Mesajlar
239
Beğeni
43
Puanları
350
Şahsen ben bu oyundan umutluyum beğenirsem oynayacağım umarım beklentilerimi karşılar.
 
Üst