Minecraft Hikayeleri | Üç Arkadaşın Başından Geçen Olaylar

Daha Çok Hikaye Gelsin Mi?

  • Evet

    Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır

    Kullanılan: 0 0.0%

  • Kullanılan toplam oy
    1

AdaGrsy

Kömür madencisi
Katılım
19 Haz 2019
Mesajlar
14
Beğeni
3
Puanları
30
1044
1. Bölüm


Bir zamanlar Minecraft'ın o meşhur köylerinde yaşayan üç arkadaş varmış.
Sırasıyla adları; Johhny, Marsha ve Mia'ymış. Bu üç arkadaş geceleri hep diğer köylülerden eşya çalarmış, ama köylüler bunu dışarıdan biri yaptığını düşünürmüş. Bir gece bu üç arkadaş yeniden hırsızlığa çıkmışlar fakat yanlış bir şeyler oluyormuş. Her yerde garip beyaz gözler, yeşil ve ses çıkaran bir canavar olduğunu farketmişler. Kaçmaya vakit kalmamış ve işte o oyun hatası Creeper bu hikayeden sonra oyunumuza katılmış!

2. Bölüm


Bu üç arkadaş Creeper'ın gazabından zor kurtulmuş fakat karşılarında daha güçlü bir rakip var! Zombi.
Zombiler o olaydan 2 hafta önce oyuna eklenmişti. Yani çok hızlı ve çok güçlülerdi, bu yüzden 3 arkadaş kaçmaya başladılar. Fakat zombi Marsha'yı yakaladı ve onu da zombi ye çevirdi. Johhny ve Mia oradan hızlıca kaçtılar ve bir ağacın altına saklandılar. Artık zombiden kaçmışlardı! Fakat karşılarına daha ne zorluklar çıkacağını bilmiyorlardı..!

3. Bölüm


Johhny ve Mia ormanda gezerlerken bir birden karşılarına küçük bir örümcek çıkar. Yani onlar öyle sanıyor, bu örümcek onlara saldırmaz. Bu yüzden iki arkadaş örümceği yanlarına alır ve ormanda gezmeye devam eder, 2-3 saat sonra akşam olur ve örümceğin göz rengi ve ayaklarındaki dikenler değişmeye başlar. Garip bir ses çıkarır ve şöyle der. "Benden uzak durun! Yoksa sizi öldürürümm!" İki arkadaş hiç arkasına bakmaz ve direk kaçarlar. Artık ormanda güvenebilecekleri hiçbir canlı yok.

4. Bölüm


İki arkadaş yeni bir insan bulma umutlarını biraz daha azalttı. Bu yüzden hızlı hızlı bu ormandan çıkmak istiyorlardı. O zamanlar oyunda Herobrine diye bir varlık keşfedilmişti, bu varlık bütün forum sitelerde / haber sitelerinde ve Youtube'da yayılmıştı. Bu iki arkadaşta telefonlarında böyle bir haberle karşılaşmıştı. Hatta o Herobrine denilen varlık şuan bulundukları ormanda görülmüş. İki arkadaş hemen oradan kaçmaya çalışırlar fakat uçan bir varlık onları kendisine doğru çekmeye başlar. İki arkadaşın "Lütfen yapma!" diye bağırmasına rağmen Herobrine onları umursamaz. Onlara bütün işkence aletlerini denetir ve onlara acı testi yapar. Minecraft'a o gün Sohbet eklentisi getirilmişti! İki arkadaş sohbeti açıp /gamemode 1 yazıp herobrine'ı alt etmeye karar verir, fakat bu komut çalışmaz. Çünkü oyunu açarken hilelere izin ver kapalı idi :( İki arkadaş 2-3 gün daha dayanıp oradan kaçma planları kurar ve sonunda kaçarlar.

5. Bölüm


İki arkadaş ornamdan sonunda çıkar ve artık kumlu alana yani çöle gelirler. Artık karşılarına daha kötü canavarlar çıkacak, o gün oyuna yeni bir tapınak geldi; çöl tapınağı. (Bu tapınakta sizleri küçük bir tuzak bekliyor..) İki arkadaş o tapınaklardan bir tane bulur ve hemen ona girmek isterler. Tuzak olduğunu biliyorlardı ama kendilerini şanslı zannettikleri için hemen tapınağa girip aşşağı atladılar. Oradaki butonu farketmemişti ve tam da onun üstüne atlamıştı. Birden her yer patlamaya başladı ve iki arkadaş ordan kaçmak için hemen envanterlerinde bulunan blokları kullandı fakat nereye kadar çıkabileceklerdi? İki arkadaş zorda olsa kurtuldu ve oradan uzaklaştılar.Diğer bölümler ile ilgili konular yakında açılacak. Beklemede kalın..!
 

DarkSad

Kaşif
Forum Yazarı
Katılım
30 May 2019
Mesajlar
553
Beğeni
168
Puanları
700
Güzelmiş, peki bu hikayeyi kendin mi uydurdun yoksa bir yerden mi aldın?
 
Üst