Minecraft Hikayesi | Survival

sametclns

Oduncu
1.Bölüm Sabah uyanmıştım, etrafımda birçok değişiklik vardı sanki, hiçbirşey eskisi gibi değildi, tahtadan yaptığım evimin gıcırdayan kapısından geçip dışarıya çıkmıştım. Beslediğim ineklerim,tavuklarım ve domuzlarım hepsi bana bakıyodu, sanki bana anlatıcak dertleri var gibiydi fakat ben dışarı çıkıp bir ağacın gölgesine oturdum, ve kara kara düşündüm ileride neler yapabileceğimi ve artık kalbime sahip 1 kişi bile olmadığını.Ben o an anlamıştım aslında yanlız olduğumu hemen eve gidip ocağımda biraz et pişirdim ve doyana kadar yedim, dışarı çıkıp biraz bahçemi biçtim ve tohumlarımı ektim.Tam o sırada evimin arkadasından bir ses duydum sanki birisi yürüyordu, çok korktum fakat gidip ne olabileceğine bakmaktan başka şansım yoktu, elimden geldiğince sessiz bir biçimde arkadan dolandım ve beni görmesin diye elimden geldiğince sessiz yürüdüm, fakat, o da ne birde ne göreyim! karşımda bir zombi elleri kanlanmış ve dili dışarıda yürüyordu bir an bana döndü ve "hığğ" diye ses çıkardı aniden üzerime yürümeye başladı ve beni kovalamaya başladı ben koştukça o da koşuyordu, ben hızlandıkça o da hızlanıyordu artık çok yorulmuştum bacaklarım ağrımaya başlamıştı.Bir mağara bulup saklandım neyse ki evimden çok uzaklaşmamıştım.Hayır olamaz zombi benim girdiğim mağaraya girmişti ve korkudan tüm vücudum titriyordu, aniden zombi önümde yere serildi sanki birisi zombiyi öldürmüştü...
DEVAM EDECEK...