Minecraft sunucu kodları için daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorum.

ExExcellent

Oduncu
Öncelikle merhabalar, yaklaşık 1-2 senedir minecraft oynuyorum ve aternos sayesinde sunucu açıp arkadaşlarımla takılıyoruz. Fakat son zamanlarda bu minecraft kodlarına olan ilgim çok yükseldi ve ihtiyacımda olduğu söylenebilir. Kod olarak bildiğim şeylerin hepsi şundan ibaret; '' https://serverkurma.com/rehberler/minecraft/sunucu-komutlari/ '' Şimdi gelelim konuya, sunucumda op vermediğim bir arkadaşım herhangi bir şekilde gamemode' a geçemiyor ya da tp vs hiçbir kodu kullanamıyor fakat oyunda uçabiliyor, uçarken ona vurabiliyorum, onu öldürebiliyorum ama uçmasını engelleyemiyorum (az önce kodlar hakkında bilgi edindiğim siteyi eklemiştim, orada /fly yazarak uçmayı engelleyebilir veyahut açabilirsiniz yazıyor fakat sunucumda bunu kullanamıyorum). Bunun dışında serverda admin benim, daha önce birisini oyunda gereksiz hareketler yaptığı için banladım fakat benim nickim ile oyuna girip her yeri yakmış, patlatmış vs. sonradan nickimi değiştirip whitelist yapmayı öğrendim ama yine nickimi görüp sunucu açıkken benmişim gibi girebiliyor ve kafasına göre davranabiliyor, ben kendi adımla girdiğim zaman ise onu oyundan atıyor sonra o tekrar giriyor beni oyundan atıyor. Bunları nasıl çözeceğimi ve serverı yönetmek için daha çok bilgi almak adına sizlere yazdım. En kısa zamanda yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleme:

Beratx

Kızıltaş madencisi
Merhaba,

Aternos üzerinden açtığınız sunucularda, bir takım pluginler eklemek zorundasınız. Aternos'dan açılan sunucularda plugin eklemek basit bir şey eğer bilginiz yoksa, Youtube veya başka bir platformdan araştırabilirsiniz.

iyi forumlar..

Son düzenleme:

ExExcellent

Oduncu
Merhaba,

Aternos üzerinden açtığınız sunucularda, bir takım pluginler eklemek zorundasınız. Aternos'dan açılan sunucularda plugin eklemek basit birşey, eğer bilginiz yoksa, youtube veya başka bir platformdan araştırabilirsiniz.

iyi forumlar..
Teşekkür ederim fakat internette karışık olarak verildiği için istediğim çözüme ulaşamıyorum.

Yumsak Ge

Kömür madencisi
Aternos üzerinden açtığınız sunucularda, bir takım pluginler eklemek zorundasınız. Aternos'dan açılan sunucularda plugin eklemek basit birşey, eğer bilginiz yoksa, youtube veya başka bir platformdan araştırabilirsiniz.