Minecraft Sunucu Reklamları

Beğendiniz Mi ?

• Evet

• Hayır

• Olabilir

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

>>Ömer<<

Oduncu
Minecraft Sunucu Reklamları (Bu bir reklamdır hiçbir sunucu sorumlu değildir)

Merhaba Arkadaşlar Ben Ömer Bu gün Sizlere Bir Konu Hakkında Bilgi Vericeğim
Biz Minecraft Sunucularının Reklamlarınızı Yapıyoruz Evet Doğru Duydunuz
Sunucu Sahiplerinden Tek İsteğimiz Bizi Discord Sunucularında Duyurular Bölümünde Paylaşmalarıdır
Peki Sonra ne oluyor?
Skyblock,Survival vb. Sunucular İçin özel Kanallarımız Var 6 saate Bir sunucularını Tanıtıyorlar
Birisi everyone çekiliyor mu diye sordu galiba
Cevabı tabikide hayır ama biz haftada 1 kez everyone çekiyoruz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bizimle Çalışan Sunucular
-kamernetwork
-JaredNetwork
- RafkaNetwork
- ArcheNW (Bu Hafta Açılıyor)
-Cretory
-RoesCraft
-JekraCraft
-FobiaNw
-SawSky
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Senide Aramızda Görmek İsteriz discord nick >>Ömer<<#1881

Son düzenleme:

Rayleigh

Kızıltaş madencisi
Discord sunucunuzda gün içerisinde birçok sunucu paylaşımı ile diğer sunucu paylaşımlarının dikkat çekeceğini sanmıyorum. Sebebi ise gün içerisinde çok fazla sunucu reklamı atılmasıdır. Kanalın inceleneceğine pek inanmıyorum.

>>Ömer<<

Oduncu
Discord sunucunuzda gün içerisinde birçok sunucu paylaşımı ile diğer sunucu paylaşımlarının dikkat çekeceğini sanmıyorum. Sebebi ise gün içerisinde çok fazla sunucu reklamı atılmasıdır. Kanalın inceleneceğine pek inanmıyorum.
bizim sayemizde +30 olan sunucular vardır ve biz hep o kanaldan yapmıyoruz Elmas Sunucu dediğimiz bu sunucuları ayrıyetten duyuruda everyone ile paylaşıyoruz elmas sunucu olmak içinde gerekli şartlar var ekibimiz inceliyor en iyi sunucuyu bana bildiriyor bende paylaşıyorum