Minecraft Sunucu Scriptleri ( Süreli Vip Verme )

Berg_the_Bold

Demir madencisi
//Berg
JavaScript:
command /surelivipver [<player>] [<text>]:
    trigger:
        if player has permission "sureli.vip.ver":
        permission message: "Bu komutu kullanmaya yetkiniz yoktur!"
            if arg 1 is not set:
                send "&6Komut Kullanımı: &e/surelivipver -nick- -vip-" to player
                stop
            if arg 2 is "vip":
                send "&e%arg 1% &6isimli oyuncumuz &bVIP &6olmustur.." to player
                send "&e%player% &6isimli yonetici kisi seni &bVIP &6ya" to player
                execute console command "manuadd %arg 1% VIP"
                wait 14 days
                execute console command "manuadd %arg 1% Default"
                send "&e%arg 1% &6isimli oyuncunun VIP süresi bitti." to player

DarkSad

Kaşif
Sunucunda bunu kullanacağına daha yararlı ve bence daha iyi olan vipzero yu kullanman daha sağlıklı konu anlatımı yapmamışsın skript gereksiz başarılar

Wassu

Zümrüt madencisi
@DarkSad'ın dediği gibi şöyle şeyler için skript kullanmak aşırı saçma, eklentisi varken skripti tercih etmeyin. En basitinden, VIPZero veya PixelVIP kullanılabilir.

Berg_the_Bold

Demir madencisi
Sunucunda bunu kullanacağına daha yararlı ve bence daha iyi olan vipzero yu kullanman daha sağlıklı konu anlatımı yapmamışsın skript gereksiz başarılar
Ben sana o yararlı bu yararsız demedim kullanırsan alırsın, ve konu anlatımına gerek yok neyini anlatıcam konu açık abi çok boş eleştiri tarzın var

DarkSad

Kaşif
Script koydum daha ne anlatım istiyorsunuz ? Benim yapıcağım bu istersen kullanırsın, boş eleştiri yapmayalım ya
1- Konu anlatımı dediğin skript hakkında bilgi ve görseller vermek demek oluyor skripti verip skript hakkında bilgisi olmayanlar birşey anlamaz zaten bu skript de çok saçma Vipzero varken ve anlatılmışken neden böyle birşeye gerek duyulsun

ecaxl

Demir madencisi
Sadece skripti vermen hata görselleride paylaşabilirsin ve vipzero kullanmayı tercih ederim.

ecaxl der ki :
745