Davet Minecraft-Türkiye Discord Topluluğu

PluginerTR

#NerdeOEskiGünler
Moderatör
Forum Yazarı
706

Minecraft-Türkiye Discord Topluluğu

Herkese selam Minecraft Türkiye ailesi! Birkaç gün önce Mojang bizlere "Minecraft Yıl Sonuna Doğru Kapanıyor" diye bir açıklama yaptığını görmüştük ve buna çok üzülenler olmuştu; neyse ki bunun bir rüya olduğunu hatırlamayı başardık ve ekip ile birlikte "Minecraft Her Geçen Gün Daha'da Büyüyor, Neden bir Minecraft-Türkiye Topluluğu Kurmuyoruz?" diye kendimize böyle bir soru sorduk ve şimdi gördüğünüz gibi Forumu başarıyla kurmayı başardık. Eh, ama bir eksik var... Peki bu ne olabilir? Ne olduğunu unuttum, birkaç yıl sonra aklıma gelir o gün sizlere söylerim ;)

Pekala, birkaç saniye'de aklıma geldi, o eksik şey; Minecraft-Türkiye Discord Topluluğu! Eğer Discord kullanıp diğer üyeler ile sohbet etmeyi seviyorsanız hepinizi bu Discord sunucumuza davet ediyoruz; Ayrıca unutmayın ki Minecraft hakkında her türlü konuda hem forumdan hem de bu Discord sunucusundan yardım alabileceksiniz. Bunun dışında, oluşturduğunuz Minecraft Haritalarını ve Ekran Görüntülerini topluluğa paylaşmak mı istiyorsunuz? Burada o da mümkün! Ah tabii, Mod Paketleri ve Sunucu Sahipleri; "sizler için bir yer ayıramadık, üzgünüz." diye bir cümleyi bizden beklemiyorsunuz inşallah? :cool:
Minecraft-Türkiye Discord Topluluğu;
  • Herkese Açık Sohbet​
  • Beraber Minecraft Oynayacak Arkadaş Ara​
  • Ekran Görüntülerini Paylaş​
  • Haritalar Paylaş / İste​
  • Mod ve Mod Paketleri Paylaş / İste​
  • Diğerlerine Yardım Et / Yardım Al​
  • Herhangi Birisine Skin Yap / Yaptır​
  • Doku Paketi Ver / İste​
  • Redstone Hakkında Uğraş​
  • Komutlar / Komut Bloğu İle Beynini Yor​
  • Minecraft Sunucu Hostingleri Hakkında Tartışma Yap
  • Sunucu Sistemleri Hakkında Yardım Al / Yardım Et​
  • Sunucu Eklentileri(Plugins) Paylaş / İste​
  • Sunucu Skriptleri Paylaş / İste​
  • Minecraft Premium Hesap Çekilişleri?!?!​
  • Ve dahası...​
Minecraft-Türkiye Discord Davet Linki

Aşağıda bulunan Discord resmine tıklayarak Minecraft-Türkiye discord topluluğuna katılabilirsiniz.

713

Discord'un Yok Mu? Hemen buraya tıkla ve indir!

İyi Forumlar, Minecraft Türkiye Ailesi.