Minecraft

President

Kömür madencisi
Bunu biliyor muydunuz,Minecraft yapımcısı Notch yani Markus Alexej Persson ilk olarak cave game adlı oyunu çıkardı.Orada yapabileceğimiz çok bir şey yoktu sadece default bir zemin ve elimizde kırık taş ve heryere koyabiliyorduk.:unsure:

Yanlışım varsa kötü eleştirmeyip bana neyde yanlışım olduğunu söyleyebilirsiniz.cave.jpg

Ahmet Tufan_55

Kömür madencisi
senden önce biliyoruz kardeşim ama aktif kalmak için yaptığını da biliyorum ;)

Chionophilee

Kömür madencisi
Namık Kemal, Türk milliyetçiliğine ilham kaynağı olmuş, Genç Osmanlı hareketi mensubu yazar, gazeteci, devlet adamı ve şairdir. Yurtseverlik, hürriyet, millet kavramlarına bağlı bir Tanzimat Devri aydınıdır. Bu kavramları Türk fikir hayatına ve edebiyatına sokan kişi kabul edilir.

Wah

Elmas madencisi
Bu bilgi bizi 100 yıl daha yaşatır, teşekkürler.

President

Kömür madencisi
Namık Kemal, Türk milliyetçiliğine ilham kaynağı olmuş, Genç Osmanlı hareketi mensubu yazar, gazeteci, devlet adamı ve şairdir. Yurtseverlik, hürriyet, millet kavramlarına bağlı bir Tanzimat Devri aydınıdır. Bu kavramları Türk fikir hayatına ve edebiyatına sokan kişi kabul edilir.
Galiba sen de haber paylaşmak istedin ama yanlış yer qEQeQ ama bu bilgi için de saol QeWQeeWQeWQe

mortalstroke

Kızıltaş madencisi
Bunu biliyor muydunuz,Minecraft yapımcısı Notch yani Markus Alexej Persson ilk olarak cave game adlı oyunu çıkardı.Orada yapabileceğimiz çok bir şey yoktu sadece default bir zemin ve elimizde kırık taş ve heryere koyabiliyorduk.:unsure:

Yanlışım varsa kötü eleştirmeyip bana neyde yanlışım olduğunu söyleyebilirsiniz.Ekli dosyayı görüntüle 82

Evet IsmetRG'den izlemiştim