Minecraft'ta arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz 3 oyun haritası!

Kresua

Forum Yazarı
Forum Yazarı
Katılım
11 Nis 2020
Mesajlar
154
Beğeni
31
Puanları
1,140
Minecraft Türkiye

Herkese selam minecraft-turkiye.com forum üyeleri ve ziyaretçileri,
Minecraft'ı benzersiz ve keyifli kılan özelliklerden biri, arkadaşlarınızla çok oyunculu bir deneyim yaşayabilme fırsatıdır. Arkadaşlarınızla bir araya gelip paylaşılan bir dünyada eğlenceli vakit geçirebilir, işbirliği yapabilir veya rekabet edebilirsiniz. Bu konumuzda, Minecraft'ın çok oyunculu oyun modu için tasarlanmış ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmek için ideal olan üç haritayı sizlere tanıtacağım.

17629

1) DIVERSTIY 3

Bu haritada maksimum 3 arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Puzzle, Dropper, Survival, Escape, Trivia ve daha fazla farklı oyun modlarının birleştiği bir harita olan Diversity 3, her bitirdiğiniz oyun modundan sonra yün veriliyor ve bu yünü sandığa koyarak bir adım ileri gidiyorsunuz.

17630

2) PARKOUR SPIRAL

Arkadaşlarınızla eğlenceli bir yarışın tadını çıkarmak için tasarlanmış bu özel parkur haritasında, zorlu engellerle dolu bir maceraya atılıyorsunuz. Burada, çeşitli platformlar, zıplama noktaları ve sizi bekleyen sürprizlerle dolu dönemeçlerle karşılaşacaksınız. Amacınız, döne döne bu parkuru tamamlamak ve arkadaşlarınıza karşı yarışarak birinci gelmek!

17631

3) CAPTIVE SURVIVAL

Bu oyun modunda arkadaşınızla birlikte bir bloğa sıkışık şekilde başlıyorsunuz. Oyun içerisinde kendi bulunan başarımları elde ettikçe dışında bulunan koruyucu bir blok daha ilerliyor ve bu şekilde dünyaya daha çok açılabiliyorsunuz.

Yukarda gördüğünüz isimlere tıklayarak haritalara ulaşabilir ve haritaları indirebilirsiniz. Konuyu beğenmeyi ve takipte kalmayı unutmayın dostlar, iyi forumlar!
 
Üst