Mod Birleştirme!?

Arif Giray

Oduncu
Merhaba, Ben Rise Client ile Başka sunuculara girmek istiyorum ama yeni güncelleme ile giremiyorum girmek istediğimin sebebi çünkü o clientteki modları seviyorum. ve kendi clientimi yapmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek varmı modlar kısaca: (360 Derece bakma,Gerçekçi Eşya Fizikleri,1.7 animasyonları,Kendi İsmini Gösterme) Bu Modların Birleşimini Yapabilememe yardımcı olacak varmı varsa yorum olarak yazsın iletişim için discordda verirse mutlu olurum :)

Arif Giray

Oduncu
2qke Hayır client almıycam sadece modları birleştirip tek halde kullanmak istiyorum Modları hoşuma gidiyo badlion client bende bozuk mesela bu modların hepsini hypixelde kullanmak istiyorum ama isimlerini fln bilmiyorum

2qke

Kütüphaneci
2qke Hayır client almıycam sadece modları birleştirip tek halde kullanmak istiyorum Modları hoşuma gidiyo badlion client bende bozuk mesela bu modların hepsini hypixelde kullanmak istiyorum ama isimlerini fln bilmiyorum
O yapılan arayüzler ve modlar CraftRise ekibi tarafından CraftRise için yapılmıştır. + RiseClient ile başka sunuculara giremezsiniz.